Yurt dışından Turkcell kontör yükle

Fonmoney ile yurt dışından Turkcell kontör TL yükleyebilirsiniz. Güvenli, hızlı ve kolay!

Yurt dışından Turkcell Hazır Kart'ınıza kontör yüklemek istiyorsanız Fonmoney'de doğru adrestesiniz. Dünyanın neresinde olursanız olun, Fonmoney'de güvenle ve kolayca yurt dışından Turkcell kontör yükleme işlemi yapabilirsiniz. Şimdi Fonmoney ile Avrupa'dan Türkiye’ye para transferi yapabilirsiniz.
Yurt dışından nasıl Turkcell kontör yükleme yapılır?
  1. Fonmoney ile yurt dışından Turkcell kontör yüklemek için alıcının numarasını girin ve bir sonraki adımda 20, 30, 50 TL'lik yurt dışından Turkcell kontör yükleme seçeneklerinden birini seçin.

  2. Bankalar gibi denetlenen Fonmoney'de paranız ve bilgileriniz 3. kişilerden korunur.

  3. Fonmoney'de yurt dışından Turkcell kontör yüklerken kredi kartı, Sofort Banking veya Paysafecard ile ödeme yapabilirsiniz.

  4. Yurt dışından kontör yüklemek için üye olmanız gerekmez.

  5. Yurt dışından Turkcell kontör yükleme rahatlığı sadece Fonmoney'de.

  6. Ödeme işlemi tamamlandıktan sonra kontör alıcının Turkcell hattına ulaşır.

  7. Müşteri deneyimleri için Facebook ve Trustpilot sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
Yurt dışından Turkcell kontör yükle
Yurt dışındaki bankalardan aldığınız kredi kartları ile yine yurtdışından Turkcell kontör yükleme rahatlığı sadece Fonmoney'de! FCA tarafından denetlenen Fonmoney, paranızın ve bilgilerinizin güvenliğini bir banka gibi sağlar. Yurt dışından yüklediğiniz kontör telefon numarasını doğru girmiş olmanıza rağmen alıcıya ulaşmaz ise Fonmoney para iadesi yapar veya ödemesini yapmış olduğunuz kontörü dilediğiniz başka bir numaraya gönderir.

Yurt dışından Turkcell kontör yüklemek Fonmoney ile çok basittir. Yurt dışından Turkcell kontör yüklemek istediğiniz numarayı girin ve bir sonraki adımda 20,30,50 TL'lik yükleme seçeneklerinden birini seçin. Bir sonraki adımda kredi kartı, Sofort Banking veya Paysafecard ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ödeme işlemi gerçekleştiğinde yurt dışından göndermiş olduğunuz Turkcell kontör alıcıya ulaşır. Yurt dışından Turkcell kontör yükleme sırasında oluşabilecek her türlü sorunda bize danışabilirsiniz.
Fonmoney Türkiye Newsletter