NASIL ÇALIŞIR?

Fonmoney ile nasıl para transferi yapılır veya nasıl kontör gönderilir?

PARA TRANSFERI
Gönderen
Gönderen
Fonmoney ile bir banka hesabına para transferi yapabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey Fonmoney üyesi olmak. Üyelik işleminizin tamamlanabilmesi için bazı bilgilere ve bunların onaylanmasına ihtiyacımız olacak. Bu işlemler sayfamızda para transferi yaparken güvenliğinizin sağlanması için gerekli ve herkese uygulanan işlemledir. İşlem kısa bir zamanınızı alacaktır.
Fonmoney
Fonmoney
Üyelik işlemi tamamlandıktan sonra para transferine başlayabilirsiniz. Alıcı yani para transferi yapmak istediğiniz kişinin banka hesabında yer aldığı şekliyle ismini ve IBAN numarasını yazmanız yeterli olacaktır. Para transferi işlemini Visa ve MasterCard kredi kartlarınızla veya SOFORT banking üzerinden banka hesabınızdan yapabilirsiniz. Eğer kredi kartı kullanmak istemiyor veya banka kartınızla ödeme yapmak istemiyorsanız, üçüncü bir seçenek olarak SEPA havale işleminden faydalanarak da Fonmoney ile Türkiye'ye para gönderebilirsiniz. Kendi banka hesabınızdan EUR havale işlemi SEPA ile ücretsiz olarak gönderdiğniz miktar Fonmoney'e ulaştığında, Türkiye'deki alıcıya doğru hemen yola çıkar.
Alıcı
Alıcı
Ödeme işlemi tamamlandığında transferini yapmış olduğunuz miktar alıcıya doğru yola çıkar ve 1-2 iş günü içinde alıcıya ulaşır.
Gönderen
Gönderen
Fonmoney Online Shop’u ziyaret ederek arkadaşlarınızın ve sevdiklerinizin faturasız hatlı telefonlarına en hızlı ve en kolay şekilde mobil yükleme yapabilirsiniz. Mobil yükleme sadece birkaç adımda tamamlanır ve bakiye alıcıya ulaştırılır.
Fonmoney
Fonmoney
Her mobil yükleme alıcıya Fonmoney’nin güvenli sistemi üzerinden gönderilir. Güvenliğin sağlanması kadar mobil yüklemenin en hızlı şekilde alıcıya ulaştırılması da bizim için büyük önem taşıyor. İş ortaklarımız ve GSM operatörleri ile kurduğumuz sistem ile mobil yüklemelerin birkaç saniye içinde alıcıya ulaştırılması için çalışıyoruz.
Alıcı
Alıcı
Fonmoney Shop üzerinden yapılan mobil yüklemeler alıcıya ilgili GSM operatörü tarafından ulaştırılır. Alıcı kendi operatöründen mobil yükleme yapıldığına dair bilgilendirme mesajı alır. İşte Fonmoney ile sevdiklerinizle iletişimde kalmak bu kadar kolay, hızlı ve güvenli!