Nasıl Çalışır?

Gönderen

Fonmoney ile Türkiye'deki banka hesaplarına direkt olarak para gönderebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken Fonmoney'de ücretsiz olarak bir hesap açmak. Bunun dışında belli bir miktarın üzerindeki transferlerde tek seferlik kimlik onay işlemi yapılması gerekebilir. Böylece güvenliğiniz tam anlamıyla sağlanmış olur.

 

Fonmoney

Kimlik onay işlemi tamamlandıktan sonra, alıcının bilgilerini doğru girdiğinizden emin olun ve ödeme sayfasında Visa, MasterCard veya SOFORT hizmetlerinden faydalanın.

 

Alıcı

Ödeme işlemi başarıyla tamamlandıktan sonra paranız alıcıya doğru yola çıkar ve 1-2 iş günü içinde alıcıya ulaşır.

Nasıl Çalışır?

Gönderen

Fonmoney Online Shop’u ziyaret ederek arkadaşlarınızın ve sevdiklerinizin faturasız hatlı telefonlarına en hızlı ve en kolay şekilde mobil yükleme yapabilirsiniz. Mobil yükleme sadece birkaç adımda tamamlanır ve bakiye alıcıya ulaştırılır.

 

Fonmoney

Her mobil yükleme alıcıya Fonmoney’nin güvenli sistemi üzerinden gönderilir. Güvenliğin sağlanması kadar mobil yüklemenin en hızlı şekilde alıcıya ulaştırılması da bizim için büyük önem taşıyor. İş ortaklarımız ve GSM operatörleri ile kurduğumuz sistem ile mobil yüklemelerin birkaç saniye içinde alıcıya ulaştırılması için çalışıyoruz.

 

Alıcı

Fonmoney Shop üzerinden yapılan mobil yüklemeler alıcıya ilgili GSM operatörü tarafından ulaştırılır. Alıcı kendi operatöründen mobil yükleme yapıldığına dair bilgilendirme mesajı alır. İşte Fonmoney ile sevdiklerinizle iletişimde kalmak bu kadar kolay, hızlı ve güvenli!