Kredi kartı kullanmadan Türkiye'ye para gönderme rahatlığı sadece Fonmoney'de

kreti kartı kullanmadan

Fonmoney ile Türkiye'ye para transferi ücreti yalnızca 1,99€'dur. Fonmoney en iyi döviz kuru garantisini sunar. Fonmoney'nin bu eşsiz hizmetinden şimdi kredi kartı sahibi olmayanlar, kredi kartını kullanmak istemeyenler veya SOFORT Banking hizmetinden faydalanamayan müşterilerimiz de faydalanacak. Nasıl mı? Hemen anlatalım! 

Fonmoney ile göndermek istediğiniz para miktarını EUR olarak girin. Alıcıya kaç TL ulaşacağını hemen görebileceksiniz, çünkü Fonmoney şeffaf fiyat politikası uygulamaktadır. Aynı zamanda Fonmoney'nin en iyi döviz kurlarını sunmakta olduğunu da burada görebilirsiniz. Türkiye'deki para göndermek istediğiniz alıcının TL hesabına ait IBAN numarasını girin ve alıcının ismini ve soyadını hesabında geçtiği şekliyle eksiksiz bir biçimde girin. Bir sonraki adımda ödeme seçenekleri içinden Fonmoney: Banka Havalesi seçimini yapın. 

Fonmoney ile Türkiye'ye para göndermek için hemen tıklayın!

Bu seçimin ardından açılacak sayfada Fonmoney'nin havuz hesabının bilgilerini göreceksiniz. Tek yapmanız gereken EUR hesabınızdan Fonmoney'nin EUR havuz hesabına ücretsiz olarak Türkiye'deki alıcıya ulaştırmak istediğiniz miktarı aktarmaktır. Bu miktar Fonmoney'nin hesabına ulaştığı anda hiç vakit kaybetmeden, daha önceden verilmiş olan talimatla Türkiye'deki alıcıya doğru yola çıkar. Her iki adımda da email yoluyla Fonmoney tarafından bilgilendirilirsiniz. 

Ödeme seçimini yaptıktan sonra size verilen ve bir mail yoluyla da iletilecek olan Referans Numarasını kaybetmemenizi rica ederiz. Fonmoney hesabına para havalesi yaparken bu Referans Numarasının mutlaka girilmesi gerekmektedir. 

Fonmoney'e ulaşan miktar anında Türkiye'deki alıcıya gönderilir ve paranız 1-2 iş günü içinde alıcıya ulaştırılır. Alıcıya dair vermiş olduğunuz bilgiler Fonmoney'de yalnızca 3 iş günü boyunca hazır tutulur. İşleminizi yaptıktan sonra Fonmoney havuz hesabına 3 iş günü içinde para havalesi yapılması gerekmektedir. Eğer 3 günden daha fazla zamana ihtiyacınız varsa 3 iş gününün sonunda işleminizi en baştan başlayarak tekrar yapmanız gerekmektedir. 

Bu karışık gibi gözüken ama aslında hiç karışık olmayan kredi kartsız para gönderme işlemi hakkındaki sorularınızı yanıtlamak için hazır bekliyor olacağız. Bize ulaşın: [email protected] 

Fonmoney ile kredi kartı kullanmadan Türkiye'ye para göndermek için tıklayın!

Avusturya'dan Türkiye'ye para göndermek için Fonmoney'i tercih edin. Neden mi? Yanıtı burada!

FB Beitrag MTTRP ATC

Fonmoney, Avusturya'dan Türkiye'ye para gönderirken cebinizi, güvenliğinizi ve kişisel bilgilerinizi korur. Şimdi tıklayın!

Avusturya'dan Türkiye'ye para göndermek için neden Fonmoney'i tercih etmeniz gerektiğini kısaca anlatalım: 

►Avusturya'dan EUR hesabınızdan kredi kartınızla veya Sofort Banking hizmetinden faydalanarak Türkiye'deki herhangi bir bankadaki (Garanti, Ziraat, Akbank, Denizbank, Vakıfbank, Finansbank, İş Bankası vb.) bir Lira hesabına para gönderme işlemi yapabilirsiniz. Alıcının IBAN numarasını doğru girmeniz yeterlidir. 

► Fonmoney ile Avusturya'dan Türkiye'ye para gönderme ücreti yalnızca 1,99€'dur. Avusturya'dan Türkiye'ye para gönderim ücreti haricinde başka gizli bir ücret yoktur. Daha pahalı hizmetleri tercih etmenize artık gerek yok. Fonmoney'de alıcı hiçbir ücret ödemez. 

► Fonmoney şeffaf döviz kuru fiyatı politikası uygulamaktadır. EUR olarak girdiğiniz TL miktarını anında görün. Alıcıya ulaşacak miktarı anında görürsünüz.Tek yapmanız gereken EUR miktarını girmek ve hemen altında Lira olarak göreceksiniz. 

► Avusturya'dan Türkiye'ye para gönderirken banka masraflarından tasarruf edebilirsiniz çünkü eğer sizin için önemli olan şey güvenlik ise içinizi hemen rahatlatalım: Fonmoney bir banka güvenliğinde çalışır. Bankalar gibi denetlenir. Bu denetleme sayesinde sizlere para gönderme hizmeti sunabilmektedir. Ayrıntılı bilgiyi buradan okuyabilirsiniz. 

► Paranız alıcıya yalnızca 1-2 iş günü içinde ulaşır. Sorularınız için Müşteri Hizmetleri'miz her zaman yanınızdadır. 

► Paranız %100 güvendedir. Paranız ve bilgileriniz 3. kişilerden korunur. 

Avusturya'dan Türkiye'ye para göndermek hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız,lütfen bize ulaşın. 

 

 

Fransa'dan Türkiye'ye para göndermek Fonmoney ile güvenli ve ucuz

FB Beitrag MTTRP FRC

Fransa'daki herhangi bir EUR hesabından Türkiye'deki herhangi bir TL hesabına, cebinizi en çok düşünen döviz kuru fiyatları garantisiyle para gönderme rahatlığını yalnızca Fonmoney sunuyor! Fransa'dan Türkiye'ye para göndermek için şimdi tıklayın.

Fransa'dan Türkiye'ye para göndermek için neden Fonmoney'i tercih etmeniz gerektiğini kısaca anlatalım: 

► Fransa'dan EUR hesabınızdan kredi kartınızla Türkiye'deki herhangi bir bankadaki bir Lira hesabına para gönderme işlemi yapabilirsiniz. 

► Fonmoney ile Fransa'dan Türkiye'ye para gönderme ücreti yalnızca 1,99€'dur. Fransa'dan Türkiye'ye para gönderim ücreti haricinde başka gizli bir ücret yoktur. Alıcı hiçbir ücret ödemez. 

► Alıcıya ulaşacak miktarı anında görürsünüz. Fonmoney şeffaf döviz kuru fiyatı politikası uygulamaktadır. EUR olarak girdiğiniz TL miktarını anında görün. 

► Fonmoney bir banka güvenliğinde çalışır. Bankalar gibi denetlenir. Bu denetleme sayesinde sizlere para gönderme hizmeti sunabilmektedir. Ayrıntılı bilgiyi buradan okuyabilirsiniz. 

► Paranız alıcıya yalnızca 1-2 iş günü içinde ulaşır. 

► Paranız %100 güvendedir. Paranız ve bilgileriniz 3. kişilerden korunur. 

Fransa'dan Türkiye'ye para göndermek hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız, lütfen bize ulaşın. 

Fransa'dan Türkiye'ye para göndermek için tıklayın. 

 

Hollanda'dan Türkiye'ye para göndermek hiç bu kadar güvenli, kolay ve ucuz olmamıştı

FB Beitrag MTTRP NLC

Hollanda'dan Türkiye'ye para göndermenin hem güvenli hem de daha ucuz bir yolunu mu arıyorsunuz? Doğru yerdesiniz! 

Hollanda'dan Türkiye'ye para göndermek için Fonmoney'i neden tercih etmelisiniz? 

Çünkü Fonmoney bir banka kadar güvenlidir. Bankalar gibi denetlenen Fonmoney'e neden güvenebileceğinizi buradan okuyun! 

Fonmoney ile Hollanda'dan Türkiye'ye para gönderme ücreti yalnızca 1,99€'dur. Alıcı hiçbir ücret ödemez ve gizli ücret yoktur. 

Fonmoney bankalardan bile daha avantajlı döviz kuru fiyatları sunar. Alıcıya ulaşacak miktar şeffaf bir biçimde belirtilmiştir. 

Paranız alıcıya 1-2 iş günü içinde ulaşır. Alıcının IBAN numarasını kullanarak Hollanda'dan Türkiye'ye para gönderdiğiniz için alıcı parasını almak için hiçbir yere gitmek zorunda kalmaz. Para direkt alıcının hesabına geçer. 

Fonmoney ve Hollanda'dan Türkiye'ye para gönderme konusundaki sorularınız için bize her zaman danışabilirsiniz. 

 

YENİ: Fonmoney ile Belçika'dan Türkiye'ye para gönderin

FB BEITRAG BEC

Belçika'dan Türkiye'ye yalnızca 1,99 € ücretle, cebinizi düşünen döviz kuru fiyatlarından faydalanarak hemen şimdi para gönderin! 

Belçika'dan Türkiye'ye, EUR hesabınızdan tüm TL hesaplarına Sofort Banking veya kredi kartınız ile para gönderebilirsiniz. Üstelik Fonmoney ile Belçika'dan Türkiye'ye para gönderme ücreti sadece ama sadece 1,99 €. Gizli ücret yok! 

Türkiye'ye para gönderme sitemizi ziyaret edin ve Belçika'dan Türkiye'ye göndermek istediğiniz EURO miktarını yazın, alıcıya ulaşacak TL miktarını anında öğrenin. Dilerseniz güvendiğiniz bir bankayla döviz kurumuzu karşılaştırabilirsiniz: Fonmoney iddia ediyor: Döviz kurlarımız bankalardan bile daha iyi! Üstelik alıcı kesinlikle hiçbir ücret ödemez. 

Alıcının isim soyisim ve IBAN bilgilerini doğru girdiğinizden emin olun. Böylece paranız 1-2 iş günü içinde alıcıya ulaşabilir. 

Belçika'dan Türkiye'ye para gönderme konusunda daha fazla bilgi almak veya sorularınız için BİZE ULAŞIN! 

 

Almanya'dan Türkiye'ye nasıl para yollanır?

FB Beitrag MTTRP DEC

Almanya'dan Türkiye'ye para göndermek artık masraflı bir iş olmaktan çıkıyor. Fonmoney ile Almanya'daki EUR hesabınızdan Türkiye'deki herhangi bir TL hesabına para gönderme ücreti yalnızca 1,99€. Almanya'dan Türkiye'ye para gönderirken en iyi döviz kurunu yine Fonmoney sunuyor!

⇒Almanya'dan Türkiye'ye para göndermek için hemen tıklayın

Almanya'dan Türkiye'ye para yollamak zor ve masraflı bir iş olmaktan Fonmoney ile çıkıyor. Yapmanız gereken tek şey Almanya'dan Türkiye'ye para yollama sayfamızı ziyaret etmek ve alıcının bilgilerini girmek. IBAN numarasını doğru girdiğinizden emin olun ve Almanya'dan Türkiye'deki para yollamak istediğiniz kişinin adını ve soyadını hesabında geçtiği şekliyle yazdığınızdan emin olun. 

Türkiye'ye para yollama nedeninizi belirtiniz ve ödeme sayfasına geçiniz. Belli bir miktarın üstündeki para yollama işlemlerinde kimlik onay işlemi yapmanız gerekebilir. Fonmoney ile neden kimlik onay işlemi yapmanız gerektiğini blog yazımızdan okuyabilirsiniz. 

Almanya'dan Türkiye'ye yollamak istediğiniz miktar belli bir miktarın altındaysa direkt ödeme ekranına aktarılırsınız. Ödeme ekranında da görebileceğiniz gibi Almanya'dan Türkiye'ye para yollarken Sofort Überweisung ile ödeme veya MasterCard/Visa kredi kartlarınızla ödeme imkanlarından faydalanabilirsiniz. 

Ödeme işlemi başarıyla tamamlandığında paranız alıcıya doğru yola çıkar ve yollamış olduğunuz miktar yalnızca 1-2 iş gününde alıcıya ulaşır! Almanya'dan Türkiye'ye para yollama işlemi ile ilgili sorularınız için bize her zaman danışabilirsiniz. 

 

Fonmoney ile para gönderirken neden kimlik onay işlemi yapmam gerekiyor?

588d00792_s

⇒Fonmoney ile Türkiye'ye para göndermek için hemen tıklayın! 

Para ve kişisel bilgiler hepimiz için hassas konular ve Fonmoney de ne kadar hassas bir alanda hizmet verdiğinin her an bilincinde bir kurum. Bu blog yazımızda, Fonmoney'de neden kimlik onay işlemi yapılması gerektiğini anlatmaya çalışacağız. En iyi döviz kurlarıyla 1,99€ ücretle dünyanın en güvenli online para transferi hizmetinin garantisini veren Fonmoney'de belli bir miktarın üzerinde yapılan transferlerde veya belli bir sıklığın üzerinde yapılan transferlerde kimlik onay işlemi yapılması gerekebilir. Bu işlem yalnızca 1 defa yapılır ve diğer işlemlerinizde kimlik onayı istenmez. 

Fonmoney güvenli mi? Neden kimlik onay işlemi yapmalıyım? Kimlik onay işleminin benim için avantajı nedir? 

✔ Fonmoney, uluslararası banka denetim kurumu FCA (Financial Conduct Authority) tarafından FRN 722528 lisans numarası ile denetlenmektedir. Sadece bu denetim sayesinde banka statüsünde güvenlik teminatı verilerek online para transferi hizmeti verilebilir. 

✔Fonmoney'nin banka statüsünde güvenlik teminatıyla, en iyi döviz kurlarını garanti ederek, yalnızca 1,99 €'ya hizmet sunabilmesinin sebebi, bir bankanın yapması gereken harcamaları yapmak zorunda olmamasıdır. Hizmetimiz online olduğu için bizim masraflarımız azalırken, para transferi için yapmanız gereken masraf sizin için de azalır. 

✔FCA, bazı miktarların üzerindeki transferlerde veya sık sık yapılan transferlerde kimlik onay işlemini zorunlu tutar. Bir banka güvenliğinde çalıştığımız için, bir banka hangi kişisel bilgilerinize ihtiyaç duyuyorsa, Fonmoney de bu bilgilere tek seferliğine ihtiyaç duyabilir. Bu işlem yalnızca bir kez yapılır. Online para hizmetini güvenli bir şekilde vermenin ne yazık ki başka bir yolu henüz yok. Ancak kişisel bilgilerinizin %100 güven altında olduğundan emin olabilirsiniz. 

✔Kimlik onay işleminin avantajı: 1- Pasaport, ehliyet veya resimli bir kimliğinizle kimlik onayı, 2- Selfie ile kimlik onayı, 3- Bir çevrimiçi hesabınızla bağlantı şeklinde 3 adımda tamamlanan ve yalnızca 1 seferliğine yapılan kimlik onay işlemiyle kredi kartınız veya banka hesabınız internet dolandırıcılığı olaylarından korunmuş olur. Kimlik onay işlemi ile kredi kartınız veya banka hesabınızı kullanarak para transferi yapan kişinin siz olduğunuzdan kesin bir şekilde emin olmuş oluruz. Böylece kredi kartınız veya banka hesabınızın üçüncü bir kişi tarafından kullanlmasına engel olunur. 

 

Daha fazla bilgi için bize her zaman Müşteri Hizmetlerimiz üzerinden danışabilirsiniz. Fonmoney Müşterileri'nin görüş ve deneyimlerini okumak için tıklayın. 

Almanya'dan Türkiye'ye para gönder - Fonmoney ile güvenli, hızlı ve ucuz

MTTRP_Almanya'dan Facebook-WErbung2

⇒ 1,99€ ücretle, en iyi döviz kurlarından faydalanarak para transferi yapmak için tıklayın

Almanya'dan Türkiye'ye para göndermek bir dert olmaktan çıkıyor. Banka ve diğer para gönderme hizmeti sunan kurumlarda Almanya'dan Türkiye'ye para göndermek için yüksek meblağlar ödemeye son. Fonmoney, Almanya'dan Türkiye'ye para gönderme hizmetinin en uygun fiyatlısını, en cebinizi düşünenini ve en güvenlisini sunuyor. İddia ediyoruz, aynı zamanda en hızlısı da! 

Almanya'dan Türkiye'ye para göndermek için yapmanız gerekenler çok basit. Almanya'dan Türkiye'ye para gönderme linkimizi tıklayın. En güncel kur fiyatlarını anında öğrenin ve alıcıya ne kadar ulaşacağını anında görün. Almanya'dan Türkiye'ye para gönderdiğinizde alıcı hiçbir ücret ödemez. Fonmoney ile Almanya'dan Türkiye'ye para gönderme ücreti sizin için yalnızca 1,99€'dur. Alıcının IBAN numarasını doğru bir şekilde girdiğinizden emin olun ve alıcının adını hesabında geçtiği şekilde girdiğinizden emin olun. Para gönderme işleminizin ödemesini Sofort Banking veya kredi kartı kullanarak yapabilirsiniz. Ödemeniz gerçekleştiğinde Almanya'dan Türkiye'ye göndermiş olduğunuz miktar alıcıya doğru yola çıkar ve sadece 1-2 iş gününde alıcıya ulaşır. 

Almanya'dan Türkiye'ye para gönderirken, gönderme öncesinde veya sonrasında her türlü sorunuzda bize danışabilirsiniz. Müşteri Hizmetleri'mize mesaj bırakmak için tıklayınız! 

 

Fonmoney ile Türkiye'ye para gönder - %100 Güvenli, Kolay ve Hızlı

MTTRP_Facebook-WErbung2

♦ En iyi döviz kuru garantisi ♦ 1,99€ ücretle Türkiye'ye para gönder ♦ Gizli ücret ödemeyin ♦ Alıcı hiçbir ücret ödemez ♦ EUR hesabından direkt TL hesaplarına para gönderme rahatlığı Fonmoney'de

 

 

Türkiye'deki sevdiklerinize para göndermek artık Fonmoney ile hem güvenli, hem kolay, hem de çok uygun fiyata! Türkiye'ye para göndermek Fonmoney'de yalnızca 1,99€. Başka gizli bir ücret ödemeden, en iyi döviz kuru ve FCA denetimli %100 banka güvencesiyle sevdiklerinize para gönderin. 

Fonmoney ile Türkiye'ye para göndermek için bir EURO hesabına sahip olmalısınız. EURO hesabınızdan Türkiye'deki dilediğiniz bir bankadaki (Ziraat Bankası, Halk Bankası, Vakıflar Bankası, Akbank, Şekerbank, Garanti Bankası, Türkiye İş Bankası, Yapı Kredi Bankası, Finans Bank vb.) bir LİRA hesabına para gönderebilirsiniz. Alıcının adını soyismini hesabında geçtiği şekliyle yazın ve Lira hesabının IBAN numarasını doğru bir şekilde girin. 

Fonmoney üyesi değilseniz, Türkiye'ye para göndermek için üye olun ve işleminize devam edin. Fonmoney ile para gönderirken, göndermek istediğiniz EURO miktarını girdiğinizde LIRA olarak alıcıya ne kadar ulaşacağını görürsünüz. Ödeme işleminizi Belçika, Almanya, Hollanda, Avusturya'dan Euro gönderirken Sofort Banking ile banka hesabınızdan veya Avrupa ülkelerinin herhangi birinden kredi kartınızdan (Euro) yapabilirsiniz. 

Ödeme işlemi tamamlandığında göndermiş olduğunuz miktar alıcıya doğru yola çıkar. Türkiye'ye para gönderme işlemi 1-2 iş günü içinde tamamlanır ve alıcıya ulaşır. 

Sorularınız için bize her zaman ulaşabilirsiniz. 

Fonmoney'de Türkiye'ye para transferi dönemi başladı

MTTRP_Facebook-WErbung

► Fonmoney ile Türkiye'ye para transferi yapmak için tıklayın! 

Dünyanın en güvenli, kullanımı en kolay ve hızlı online kontör yükleme hizmetini sunan Fonmoney'den yepyeni dev bir hizmet daha! Bundan böyle Fonmoney müşterileri Türkiye'ye diledikleri an, en güncel ve ucuz döviz kurlarından faydalanarak, yalnızca 1,99€ ücretle - (evet yanlış okumadınız: Fonmoney, Türkiye'ye para transfer ücreti olarak sadece 1,99€ ücret talep ediyor ve banka masraflarına göre %90'a varan tasarruf etmenizi sağlıyor) para transferi yapabilecekler. 

Fonmoney ile Türkiye'ye nasıl para transferi yapabilirim? 

Türkiye'ye para transferi yapmak için yapmanız gerekenler çok basit. 

Bunun için ihtiyacınız olan tek şey bir EURO hesabı. 

  • Güvenle ve hızlıca para transferi yapabileceğiniz en uygun fiyatlı para transferi hizmetini sunan Fonmoney'e hala üye değilseniz, Facebook veya Google hesabınızı kullanarak veya email ve şifre girerek üye olun. Üyelik işlemi ücretsizdir. Üyelerimiz hesaplarından yaptıkları işlemleri takip edebilir ve işlemlerinin bir dökümüne diledikleri an ulaşabilirler. 
  • Üyelik işlemi tamamlandığında, para transferi işlemine devam edebilirsiniz. Alıcının Lira hesabının IBAN numarasını, banka hesabında geçtiği şekliyle isimini ve telefon numarasını giriniz. Alıcının bilgilerini doğru girdiğinizden emin olunuz. 
  • Yüksek miktarlarda yapılan para transferlerinde kimlik onay işlemi yapmanız gerekebilir. Eğer yüksek miktarda bir para transferi işlemi yapmak istiyorsanız fotoğraflı bir kimliğinizin fotoğrafını hazırda bulundurmanızı tavsiye ederiz. 
  • Bir sonraki ödeme adımında görebileceğiniz gibi ödemenizi EUR hesabınızdan Sofort Überweisung veya Visa-Mastercard kredi kartlarıyla ödeyebilirsiniz. 
  • Ödeme işlemi tamamlandığında para transferi işlemi tamamlanır ve paranız alıcıya doğru yola çıkar ve 1-2 iş günü içinde alıcıya ulaşır.

 

İşte Fonmoney ile para transferi yapmak bu kadar kolay! Türkiye'ye para transferi konusunda Müşteri Hizmetleri'mize her zaman danışabilirsiniz. Dilerseniz bize mail yoluyla da ulaşabilirsiniz: [email protected]

 

Items 1 to 12 of 114 total