SIKÇA SORULAN SORULAR
Fonmoney internet bağlantınızın bulunduğu dünyadaki her noktadan faturasız cep telefonları için kontör yollayabileceğiniz veya direkt olarak banka hesaplarına para transferi yapabileceğiniz online bir hizmet sunar. Fonmoney ile, bankalar arasında yapılan para transferlerinin yüksek ücretlerinden %90'e kadar tasarruf edebilirsiniz.

Fonmoney ile hem para transferi işlemlerinde, hem de kontör yükleme işlemlerinde %100 güvenli, hızlı ve kullanımı kolay online hizmetin keyfini çıkarabilirsiniz
Evet, Fonmoney dünyanın en güvenli online kontör yükleme ve para transferi hizmetlerinden birini sunar.Fonmoney'de hem şahsi bilgileriniz, hem de paranız %100 güvence altındadır. Fonmoney, bilgilerinizin üçüncü şahıslardan korunmasını temel alan SSL sertifikalı bir web sitesi kullanır.
Havale UK
Evet. Transpaygo Limited Şirketi FCA tarafından kontrol edilir ve para transferi işlemlerini banka güvenliğinde yapabilmek için yerine getirdiği şartlar sonucunda aynı kurumdan lisans alma hakkı kazanmıştır. Lisans referens numarası 722528'dir.

Transpaygo Limited Şirketi Money Service Business kapsamında HMRC tarafından 12579512 lisans numarasıyla denetlenmektedir. Havale EU
Mali hizmet, kayıtlı ofisi Calle Gran Vía 51, 6ºC - 28013 - Madrid adresinde bulunan Easy Payment and Finance, EP, S.A. tarafından sağlanmaktadır. Easy Payment and Finance, EP, S.A., Bank of Spain tarafından düzenlenen İspanyol lisanslı bir finans kurumu olan 6849 referans numarasıyla Bank of Spain'e kayıtlıdır.

Teknik servis, Aldgate Tower 2 Leman Street, E1 8QN London, United Kingdom adresinde bulunan Transpaygo Limited tarafından verilmektedir.
FCA (Financial Conduct Authority), finans sektöründe hizmet veren İngiliz bir denetim firmasıdır. Fonmoney, FCA tarafından FRN 722528 lisans numarası ile denetlenmektedir.
İspanyol Bankası (Banco de España veya BDE), İspanya'da ulusal merkez bankası işlevini yerine
getiren bir kamu hukuku kuruluşudur. Aynı zamanda İspanyol bankacılık sisteminin ve
İspanya'da faaliyet gösteren diğer finansal aracıların denetiminden sorumlu İspanya'nın ulusal
yetkili kurumudur.


Bu işlevler, Banco de España'nın Avrupa Merkez Bankaları Sistemi (ESCB) ve Eurosystem üyesi
olarak bir parçasını oluşturduğu Avrupa kurumsal çerçevesi içinde yürütülmektedir.


Fonmoney, bağlı kuruluşu Mi Envío Entidad de Pago, S.L. aracılığıyla ve 6926 lisans numarası
altında Avrupa Ekonomik Alanı (EEA) genelinde hizmetlerini BDE'nin gözetimi altında
sunmaktadır.
The Financial Analysis Unit (UAF) is a decentralized public service, with its own legal personality and assets, which is related to the President of the Republic of Chile, through the Ministry of Finance.

The UAF was created by Law No. 19,913, which was published in the Official Gazette on December 18, 2003.

The objective of the UAF is to prevent and impede the use of the financial system, and of other sectors of the Chilean economic activity, for the commission of the crimes of money laundering (ML) and financing of terrorism (FT).

To this end, it carries out financial intelligence, issues regulations, monitors their compliance, imposes administrative sanctions, trains and disseminates public information.
Fonmoney, müşteri yorumları için tarafsız bir platform olan Trustpilot'ı kullanmaktadır. Müşterilerimiz dilerlerse işlemlerinin ardından Trustpilot sitesinde kendilerine bir hesap açarak "fonmoney.com" hakkında yorum yapabilmektedir.
Kontör yükleme işleminiz ve ürünlerimiz hakkındaki sorularınızda bize her zaman danışabilirsiniz. [email protected] adresinden bir email ile ulaşabileceğiniz teknik ekibimiz size her konuda yardımcı olacaktır.
Below we offer detailed information on the status of the transfers that you will find in your personal account of Fonmoney .

In process: The transfer was registered in our system. In this phase, our team of professionals are processing your transfer.

Transfer requested: Our team of professionals accepted your transfer and in this phase the transfer is ready to be sent to the country of destination.

In process by the destination entity: The transfer has already been sent and received in the destination country. In this phase, the entity of the destination country is in charge of processing the transfer.

Completed: : The money is available to your recipient.

Available for collection: The new card is available for the recipient to personally pick up the new card.

Payment not received Because the payment was not made in the allowed period, the transfer was canceled and will not be processed.

Canceled: The transfer has been canceled.

Money returned: The transfer has been canceled and the money returned to the original account. The return may take up to 5 business days to complete depending on your bank.

Payment received: Your payment was received correctly and at this time your transfer will be processed by our team of professionals.

In process: The transfer is being processed. When it is completed we will notify you with a confirmation email.
For more information click here.
Click here for more information .
It is possible to send money to Chile with Fonmoney Chile. Find out more here
Fonmoney ile para transferi konusunda daha fazla bilgi almak için tıklayınız.
Kontör yükleme hizmeti hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız.
Çok Faktörlü Kimlik Doğrulama (MFA), kullanıcı adınız ve parolanıza ek olarak, bilgisayar korsanları tarafından çalınabilecek ekstra bir güvenlik katmanı sağlar.

MFA ile kullanıcının bir doğrulama kodu tarafından üretilen bir doğrulama kodunu girmesi gerekir. Authenticator Uygulaması telefonunuzda.

MFA'ya zaten sahipseniz ancak Authenticator Uygulamasına erişimi kaybettiyseniz müşteri desteğimizle iletişime geçin.

Popüler Kimlik Doğrulayıcı Uygulamaları

Android: Authy, Google Authenticator, Microsoft Authenticator, LastPass Authenticator

iPhone: Authy, Google Authenticator, Microsoft Authenticator, LastPass Authenticator