SIKÇA SORULAN SORULAR

Fonmoney nedir?

Fonmoney internet bağlantınızın bulunduğu dünyadaki her noktadan faturasız cep telefonları için kontör yollayabileceğiniz veya direkt olarak banka hesaplarına para transferi yapabileceğiniz online bir hizmet sunar. Fonmoney ile, bankalar arasında yapılan para transferlerinin yüksek ücretlerinden %90'e kadar tasarruf edebilirsiniz.

Fonmoney ile hem para transferi işlemlerinde, hem de kontör yükleme işlemlerinde %100 güvenli, hızlı ve kullanımı kolay online hizmetin keyfini çıkarabilirsiniz

Fonmoney güvenilir mi?

Evet, Fonmoney dünyanın en güvenli online kontör yükleme ve para transferi hizmetlerinden birini sunar.

Fonmoney'de hem şahsi bilgileriniz, hem de paranız %100 güvence altındadır. Fonmoney, bilgilerinizin üçüncü şahıslardan korunmasını temel alan SSL sertifikalı bir web sitesi kullanır.

Fonmoney nasıl denetleniyor? Lisanslı bir hizmet mi?

Havale UK
Evet. Transpaygo Limited Şirketi FCA tarafından kontrol edilir ve para transferi işlemlerini banka güvenliğinde yapabilmek için yerine getirdiği şartlar sonucunda aynı kurumdan lisans alma hakkı kazanmıştır. Lisans referens numarası 722528'dir.

Transpaygo Limited Şirketi Money Service Business kapsamında HMRC tarafından 12579512 lisans numarasıyla denetlenmektedir. Havale EU
Mali hizmet, kayıtlı ofisi Calle Gran Vía 51, 6ºC - 28013 - Madrid adresinde bulunan Easy Payment and Finance, EP, S.A. tarafından sağlanmaktadır. Easy Payment and Finance, EP, S.A., Bank of Spain tarafından düzenlenen İspanyol lisanslı bir finans kurumu olan 6849 referans numarasıyla Bank of Spain'e kayıtlıdır.

Teknik servis, Aldgate Tower 2 Leman Street, E1 8QN London, United Kingdom adresinde bulunan Transpaygo Limited tarafından verilmektedir.

FCA nedir?

FCA (Financial Conduct Authority), finans sektöründe hizmet veren İngiliz bir denetim firmasıdır. Fonmoney, FCA tarafından FRN 722528 lisans numarası ile denetlenmektedir.

Fonmoney hakkında müşterileri tarafından yapılan değerlendirmeleri nereden okuyabilirim?

Fonmoney, müşteri yorumları için tarafsız bir platform olan Trustpilot'ı kullanmaktadır. Müşterilerimiz dilerlerse işlemlerinin ardından Trustpilot sitesinde kendilerine bir hesap açarak "fonmoney.com" hakkında yorum yapabilmektedir.

Yardıma ihtiyacım olduğunda kime danışabilirim?

Kontör yükleme işleminiz ve ürünlerimiz hakkındaki sorularınızda bize her zaman danışabilirsiniz. [email protected] adresinden bir email ile ulaşabileceğiniz teknik ekibimiz size her konuda yardımcı olacaktır.

Param nasıl korunur?

Fonlarınızı ayırmamız gerektiğinde, fonları Raiffeisen Bank International AG, Viyana, Avusturya'da ayrılmış bir hesaba ("koruma hesabı" olarak bilinir) yerleştirerek yaparız.

FCA tarafından yetkilendirilmiş bir ödeme kuruluşu olarak, bizde tutulan fonlar Finansal Hizmetler Tazminat Planı kapsamında değildir. Bunun yerine, fonlarınızı bir koruma hesabında ayırırız; bu, ödeme aczimiz durumunda bu fonların diğer varlıklarımızdan ayrılacağı ve size ve diğer müşterilere geri ödeme yapmak için kullanılacağı anlamına gelir.

Raiffeisen Bank International AG bize koruma hesapları sağlar, ancak koruma hesabına yatırdığımız fonları veya bu hesapları nasıl çalıştırdığımızı izlemez. FCA tarafından yetkilendirilmiş bir ödeme kuruluşu olarak, fonları ayırmak bizim sorumluluğumuzdur.

Do you want to send money to Cuba?

For more information click here.

Para transferi konusunda daha fazla bilgiye nereden ulaşabilirim?

Fonmoney ile para transferi konusunda daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

Kontör yükleme hizmeti konusunda daha fazla bilgiye nereden ulaşabilirim?

Kontör yükleme hizmeti hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

Çok Faktörlü Kimlik Doğrulama (MFA) nedir?

Çok Faktörlü Kimlik Doğrulama (MFA), kullanıcı adınız ve parolanıza ek olarak, bilgisayar korsanları tarafından çalınabilecek ekstra bir güvenlik katmanı sağlar.

MFA ile kullanıcının bir doğrulama kodu tarafından üretilen bir doğrulama kodunu girmesi gerekir. Authenticator Uygulaması telefonunuzda.

MFA'ya zaten sahipseniz ancak Authenticator Uygulamasına erişimi kaybettiyseniz müşteri desteğimizle iletişime geçin.

Popüler Kimlik Doğrulayıcı Uygulamaları

Android: Authy, Google Authenticator, Microsoft Authenticator, LastPass Authenticator

iPhone: Authy, Google Authenticator, Microsoft Authenticator, LastPass Authenticator