Hollanda'dan Türkiye'ye para gönderme

Hollanda'dan Türkiye'ye para göndermenin en ucuz, en güvenli ve en hızlı yolunu mu arıyorsunuz?
Fonmoney'de, doğru adrestesiniz!

Hollanda'dan nasıl para gönderilir?
 1. Hollanda'dan Türkiye'deki bir TL hesabına göndermek istediğiniz miktarı girin. Gönderim ücreti 1,99€'dur. Fonmoney, Türkiye'ye para göndermenin en ucuz yoludur.

 2. Fonmoney üyesi değilseniz, ücretsiz olarak üye olun ya da giriş yapın. Böylece işleminizin durumunu takip edebilirsiniz.

 3. Alıcının banka hesabında geçtiği şekliyle IBAN numarasını, isimini ve telefon numarasını giriniz.

 4. Alıcının bilgilerinin doğru girildiğinden eminseniz, bir sonraki adıma geçin.

 5. Yüksek miktarlı gönderimlerde kimlik onay işlemi yapmanız gerekebilir.

 6. Ödemenizi Euro hesabınızdan Sofort Überweisung ile veya kredi kartı (Visa- Mastercard) ile gerçekleştirin.

 7. Ödeme gerçekleştikten sonra göndermiş olduğunuz miktar alıcıya doğru yola çıkar ve 1-2 iş günü içinde alıcıya ulaşır.
Hollanda'dan Türkiye'deki herhangi bir TL banka hesabına para göndermek Fonmoney ile yalnızca 1,99€. Gizli ücret yok ve alıcı hiçbir ücret ödemez. Alıcının IBAN numarasına direkt para gönderebilirsiniz.

Hollanda'dan Türkiye'ye para gönderme
Fonmoney, Hollanda'dan Türkiye'ye para göndermenin en ucuz ve en güvenli yolu
 • Hollanda'daki EUR hesabınızdan Türkiye'deki Garanti Bankası, Denizbank, Finansbank, İşbankası, Vakıfbank, Ziraat Bankası, Akbank, kısacası herhangi bir bankada bulunan bir Lira hesabına para gönderebilirsiniz. Hollanda'dan Türkiye'ye para gönderme işlemi yaparken ihtiyacınız olan tek şey alıcının IBAN numarası. Fonmoney, Hollanda'dan Türkiye'ye para göndermenin en ucuz yoludur. Hollanda'dan Türkiye'ye para gönderme ücreti Fonmoney'de yalnızca 1,99€'dur. Gizli ücret bulunmamaktadır ve Fonmoney piyasadaki en iyi döviz kuru fiyatlarını sunma garantisi verir ve cebinizi korur.
 • Müşteri memnuniyeti kadar şeffaflık ve güven, yurt dışında para göndermenin en ucuz yolunu sunan Fonmoney için en önemli sırada gelir. Fonmoney, dünya üzerinde binlerce finans kurumu ve bankayı denetleyen FCA (Financial Conduct Authority) tarafından denetlenmektedir. Böylece Hollanda'dan Türkiye'ye para gönderirken hem paranız hem de kişisel bilgileriniz, hem de paranız Fonmoney’de en az bir bankada olduğu kadar korunmuş olur. Hollanda'dan Türkiye'ye para göndermek istediğinizde SSL sertifikalı web sitemiz kredi kartı ve banka kartı bilgilerinizi korur.
 • Fonmoney güvenliğinizi korumakta olduğu kadar sorunlarınızı çözmede de yılların deneyimine sahiptir. Yıllardır sunduğu online kontör yükleme hizmeti ile müşterilerinin güvenini kazanan Fonmoney ve Müşteri Hizmetleri müşterilerimizin Hollanda'dan Türkiye'ye para gönderme işlemi yaparken yaşayabilecekleri her sorunda müşteri memnuniyeti ile sonuçlanacak çözümler sunmak için çalışmaktadır. Hollanda'dan Türkiye'ye düzenli para gönderme ve kontör yükleme işlemi yapan müşterilerimizin deneyim ve memnuniyet ifadelerine uluslararası bir platform olan Trustpilot üzerinden veya Facebook sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
 • "Hollanda'dan Türkiye'ye para göndermenin en ucuz yolu nedir?", "Hollanda'dan Türkiye'ye para gönderme işlemi nasıl yapabilirim?", "Hollanda'dan Türkiye'ye para gönderme ücreti nedir?", "Hollanda'dan Türkiye'deki bankalara para gönderebilir miyim?" ve benzeri sorularınız için her zaman Müşteri Hizmetleri'mize danışabilirsiniz.