Türkiye'ye para gönder

Fonmoney, yeni hizmetiyle Türkiye'ye para göndermenin
en güvenli, en kolay, en hızlı ve en ucuz yolunu sunuyor.

Yurt dışında yaşayanlar için Türkiye'ye, Türkiye'deki sevdiklerine veya ticaret ortaklarına para göndermek dert olmaktan çıkıyor. Fonmoney ile yalnızca 1,99€ ücretle, en iyi döviz kuru fiyatlarıyla, banka güvenliğinde ve banka havale işlem masraflarından %90 oranında tasarruf ederek Türkiye'ye para göndermek mümkün.
Nasıl para gönderilir?
  1. Türkiye'deki bir TL hesabına göndermek istediğiniz miktarı girin. Transfer ücreti sadece 1,99€'dur.

  2. Fonmoney üyesi değilseniz, ücretsiz olarak üye olun. Fonmoney üyesi iseniz giriş yapın.Böylece işleminizin durumunu takip edebilirsiniz

  3. Alıcının banka hesabında geçtiği şekliyle IBAN numarasını, isimini ve telefon numarasını giriniz.

  4. Alıcının bilgilerinin doğru girildiğinden eminseniz, bir sonraki adıma geçin.

  5. Yüksek miktarlı gönderimlerde kimlik onay işlemi yapmanız gerekebilir.

  6. Ödemenizi Euro hesabınızdan Sofort Überweisung ile veya kredi kartı (Visa- Mastercard) ile gerçekleştirin.

  7. Ödeme gerçekleştikten sonra göndermiş olduğunuz miktar alıcıya doğru yola çıkar ve 1-2 iş günü içinde alıcıya ulaşır.
Fonmoney ile Türkiye'ye para göndermek hızlı, güvenli ve ucuz

Fonmoney'nin sunduğu avantajlardan biri de EURO hesabınızdan direkt olarak Türkiye'deki bir TL hesabına para gönderebiliyor olmanız. Böylece Türkiye'deki alıcının bir EURO hesabı açmasına gerek kalmaz. EURO'dan TL hesaplarına para gönderme rahatlığı Fonmoney'de. Ve üstelik bu rahatlık yalnızca 1,99 Euro. Bu ücretin dışında başka hiçbir gizli ücret ödemezsiniz.

Şeffaflık kadar, müşteri güvenliği ve memnuniyeti bizim için her şeyden önce geliyor. Fonmoney, dünya üzerinde binlerce finans kurumu ve bankayı denetleyen FCA (Financial Conduct Authority) tarafından denetlenmektedir. Böylece hem kişisel bilgileriniz, hem de paranız Fonmoney’de en az bir bankada olduğu kadar güvendedir. Bilgileriniz 3. kişilerle asla paylaşılmaz. SSL sertifikalı web sitemiz kredi kartı ve banka kartı bilgilerinizi korur.

30'dan fazla ülkede sunduğu online kontör yükleme hizmeti ile müşterilerinin güvenini kazanan Fonmoney güvenliğinizi korumakta olduğu kadar sorunlarınızı çözmede de yılların deneyimine sahiptir. Fonmoney Müşteri Hizmetleri müşterilerimizin yaşayabilecekleri her sorunda müşteri memnuniyeti ile sonuçlanacak çözümler sunmak için çalışmaktadır. Müşterilerimizin deneyim ve memnuniyet ifadelerine uluslararası bir platform olan Trustpilot üzerinden ulaşabilirsiniz.

"Türkiye'ye nasıl para gönderebilirim?", "Fransa'dan, Almanya'dan veya Hollanda'dan Türkiye'ye para göndermek için ne yapmalıyım?", "Türkiye'ye para göndermek için ödemem gereken ücret ne kadardır?" ve benzeri sorularınız için her zaman Müşteri Hizmetleri'mize yazabilirsiniz.