Avusturya'dan Türkiye'ye para gönderme

Avusturya'dan Türkiye'ye, sadece ama sadece 1,99€ ücretle
Euro hesabınızdan direkt TL hesabına para gönderme rahatlığını yaşayın!

Fonmoney hiçbir gizli ücret ödemeden gönderdiğiniz miktar 1-2 iş günü içinde alıcıya ulaşır. Avusturya'dan para gönderdiğiniz alıcı hiçbir ücret ödemez. Cebinizin dostu döviz kur fiyatlarından faydalanmak için Fonmoney'i tercih edin! Avusturya'dan Türkiye'ye güvenle para gönderin.
Avusturya'dan nasıl para gönderilir?
  1. Avusturya'dan para göndermek istediğiniz Türkiye'deki alıcının banka hesabında geçtiği şekliyle IBAN numarasını, isimini ve telefon numarasını giriniz.
  2. Avusturya'dan para göndermek istediğiniz alıcının bilgilerinin doğru girildiğinden eminseniz, bir sonraki adıma geçin.
  3. Yüksek miktarlı gönderimlerde kimlik onay işlemi yapmanız gerekebilir.
  4. Ödemenizi Avusturya'daki Euro hesabınızdan kredi kartı (Visa- Mastercard) veya Sofort Banking ile gerçekleştirin.
  5. Ödeme gerçekleştikten sonra göndermiş olduğunuz miktar alıcıya doğru yola çıkar ve 1-2 iş günü içinde alıcıya ulaşır.
  6. Avusturya'dan, Euro hesabınızdan Türkiye'deki bir TL hesabına göndermek istediğiniz miktarı girin. Alıcı hiçbir ücret ödemezken, gönderen yalnızca 1,99€ gönderim ücreti öder. Hangi döviz kurundan para gönderdiğinizi anında öğrenirsiniz. Gizli ücret yoktur.
Fonmoney Türkiye Newsletter
Fonmoney, Avusturya'dan Türkiye'ye para göndermenin en ucuz ve en güvenli yolu
  • Avusturya'dan Türkiye'ye para göndermek için Fonmoney'i tercih edin. Fonmoney, dünya üzerinde binlerce finans kurumu ve bankayı denetleyen FCA (Financial Conduct Authority) tarafından denetlenmektedir. Böylece Avusturya'dan Türkiye'ye para gönderirken hem paranız hem de kişisel bilgileriniz, hem de paranız Fonmoney’de en az bir bankada olduğu kadar korunmuş olur. Avusturya'dan Türkiye'ye para göndermek istediğinizde SSL sertifikalı web sitemiz kredi kartı ve banka kartı bilgilerinizi korur.Avusturya'dan Türkiye'ye para göndermek isteyen müşterilerimizin memnuniyeti kadar şeffaflık ve güven, yurt dışında para göndermenin en ucuz yolunu sunan Fonmoney için en önemli sırada gelir.
  • "Avusturya'dan Türkiye'ye para göndermenin en ucuz yolu nedir?", "Yurt dışından Türkiye'ye nasıl para gönderebilirim?", ""Avusturya'dan Türkiye'ye para gönderme işlemi nasıl yapabilirim?", "Avusturya'dan Türkiye'ye para gönderme ücreti nedir?", "Avusturya'dan Türkiye'deki bankalara para gönderebilir miyim?" ve benzeri sorularınız için her zaman Müşteri Hizmetleri'mize danışabilirsiniz. Fonmoney ile Avusturya'dan Türkiye'ye para göndermek için hemen tıklayabilirsiniz. Fonmoney'e neden güvenebileceğinizi
  • Avusturya daki EUR hesabınızdan Türkiye deki Ziraat Bankası, Akbank, Garanti Bankası, Denizbank, Finansbank, İşbankası, Vakıfbank kısacası herhangi bir bankada bulunan bir Lira hesabına para gönderebilirsiniz. Avusturya dan Türkiye ye para göndermek Fonmoney ile ucuz, güvenli ve kolaydır. Avusturya dan Türkiye ye para göndermek için yalnızca 1,99€ ücret ödersiniz. Gizli ücret ödemediğiniz gibi alıcı da hiçbir ücret ödemez. Paranız alıcıya yalnızca 1-2 gün içinde ulaşır ve Avusturya'dan Türkiye'ye para gönderme işlemi yaparken ihtiyacınız olan tek şey alıcının IBAN numarasıdır. Fonmoney transparent döviz kuru politikası yürütmektedir. Hangi döviz kurundan para gönderdiğinizi anında görebilirsiniz.
  • Yıllardır sunduğu online kontör yükleme hizmeti ile müşterilerinin güvenini kazanan Fonmoney ve Müşteri Hizmetleri müşterilerimizin Avusturya'dan Türkiye'ye para gönderme işlemi yaparken yaşayabilecekleri her sorunda müşteri memnuniyeti ile sonuçlanacak çözümler sunmak için çalışmaktadır. Avusturya dan Türkiye ye düzenli para gönderme ve kontör yükleme işlemi yapan müşterilerimizin deneyim ve memnuniyet ifadelerine uluslararası bir platform olan Trustpilot üzerinden veya Facebook sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Siz de Avusturya'dan Türkiye'ye para göndermenin daha ucuz, daha kolay ve daha güvenli bir yolunu aramayın ve güvenliğinizi korumada yılların deneyimine sahip Fonmoney'i tercih edin.