Almanya'dan Türkiye'ye para gönder

Fonmoney ile Almanya'dan Türkiye'ye para gönderin. Sadece 1,99 € ücretle,
banka güvenliğinde ve en iyi döviz kuru garantisiyle!

Almanya'dan nasıl para gönderilir?
  1. Almanya'dan Türkiye'deki bir TL hesabına göndermek istediğiniz miktarı girin. Gönderim ücreti 1,99€'dur.
  2. Fonmoney üyesi değilseniz, ücretsiz olarak üye olun. Fonmoney üyesi iseniz giriş yapın.Böylece işleminizin durumunu takip edebilirsiniz.
  3. Alıcının banka hesabında geçtiği şekliyle IBAN numarasını, isimini ve telefon numarasını giriniz.
  4. Alıcının bilgilerinin doğru girildiğinden eminseniz, bir sonraki adıma geçin.
  5. Yüksek miktarlı gönderimlerde kimlik onay işlemi yapmanız gerekebilir.
  6. Ödemenizi Euro hesabınızdan Sofort Überweisung ile veya kredi kartı (Visa- Mastercrd) ile gerçekleştirin.
  7. Ödeme gerçekleştikten sonra göndermiş olduğunuz miktar alıcıya doğru yola çıkar ve 1-2 iş günü içinde alıcıya ulaşır.
Almanya'dan Türkiye'ye para göndermek artık masraflı bir iş olmaktan çıkıyor
Fonmoney ile Almanya'daki EUR hesabınızdan Türkiye'deki herhangi bir TL hesabına para gönderme ücreti yalnızca 1,99€.

almanya'dan türkiye'ye para gönder
Almanya'dan Türkiye'ye para gönderirken en iyi döviz kurunu yine Fonmoney sunuyor!
Fonmoney ile Almanya'dan Türkiye'ye para göndermek hızlı ve güvenli

Almanya'daki EUR hesabınızdan Türkiye'deki İşbankası, Vakıfbank, Ziraat Bankası, Akbank, Garanti Bankası, Denizbank, Finansbank, kısacası herhangi bir bankada bulunan bir Lira hesabına para gönderebilirsiniz. Almanya'dan Türkiye'ye para gönderme ücreti Fonmoney'de yalnızca 1,99€'dur. Gizli ücret bulunmamaktadır ve Fonmoney piyasadaki en iyi döviz kuru fiyatlarını sunma garantisi verir ve cebinizi korur.

Müşteri memnuniyeti kadar şeffaflık ve güven Fonmoney için en önemli sırada gelir. Fonmoney, dünya üzerinde binlerce finans kurumu ve bankayı denetleyen FCA (Financial Conduct Authority) tarafından denetlenmektedir. Böylece Almanya'dan Türkiye'ye para gönderirken hem paranız hem de kişisel bilgileriniz, hem de paranız Fonmoney’de en az bir bankada olduğu kadar korunmuş olur. Almanya'dan Türkiye'ye para göndermek istediğinizde SSL sertifikalı web sitemiz kredi kartı ve banka kartı bilgilerinizi korur.

Yıllardır sunduğu online kontör yükleme hizmeti ile müşterilerinin güvenini kazanan Fonmoney güvenliğinizi korumakta olduğu kadar sorunlarınızı çözmede de yılların deneyimine sahiptir. Fonmoney Müşteri Hizmetleri müşterilerimizin Almanya'dan Türkiye'ye para gönderme işlemi yaparken yaşayabilecekleri her sorunda müşteri memnuniyeti ile sonuçlanacak çözümler sunmak için çalışmaktadır. Almanya'dan Türkiye'ye düzenli para gönderme ve kontör yükleme işlemi yapan müşterilerimizin deneyim ve memnuniyet ifadelerine uluslararası bir platform olan Trustpilot üzerinden veya Facebook sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

"Almanya'dan Türkiye'ye para gönderme işlemi nasıl yapabilirim?", "Almanya'dan Türkiye'ye para gönderme ücreti nedir?", "Almanya'dan Türkiye'deki bankalara para gönderebilir miyim?" ve benzeri sorularınız için her zaman Müşteri Hizmetleri'mize danışabilirsiniz.