Fransa'dan Türkiye'ye para gönderme

Fransa'dan Türkiye'ye para göndermek Fonmoney ile güvenli, ucuz ve kolay!

Fransa'dan bir EUR hesabından Türkiye'deki bir TL hesabına, sadece IBAN numarası ile ve sadece 1,99 € ödeyerek para gönderin. Gizli ücret yok. Alıcı hiçbir ücret ödemez. Cebinizi en çok düşünen döviz kuru fiyatı garantisi Fonmoney'de!
Fransa'dan nasıl para gönderilir?
  1. Fransa'dan Türkiye'deki bir TL hesabına göndermek istediğiniz miktarı girin. Gönderim ücreti 1,99€'dur. Hangi döviz kurundan para gönderdiğinizi anında öğrenirsiniz. Gizli ücret yoktur ve alıcı hiçbir ücret ödemez.
  2. Türkiye'deki alıcının banka hesabında geçtiği şekliyle IBAN numarasını, isimini ve telefon numarasını giriniz.
  3. Fransa'dan para göndermek istediğiniz alıcının bilgilerinin doğru girildiğinden eminseniz, bir sonraki adıma geçin.
  4. Yüksek miktarlı gönderimlerde kimlik onay işlemi yapmanız gerekebilir.
  5. Ödemenizi Fransa'daki Euro hesabınızdan kredi kartı (Visa- Mastercard) ile gerçekleştirin.
  6. Ödeme gerçekleştikten sonra göndermiş olduğunuz miktar alıcıya doğru yola çıkar ve 1-2 iş günü içinde alıcıya ulaşır.

Fransa'dan Türkiye'ye para gönderme
Fonmoney, Fransa'dan Türkiye'ye para göndermenin en ucuz ve en güvenli yolu
  • Fransa'daki EUR hesabınızdan Türkiye'deki Garanti Bankası, Denizbank, Finansbank, İşbankası, Vakıfbank, Ziraat Bankası, Akbank, kısacası herhangi bir bankada bulunan bir Lira hesabına para gönderebilirsiniz. Fransa'dan Türkiye'ye para göndermek Fonmoney ile güvenli, kolay ve ucuzdur. Paranız alıcıya yalnızca 1-2 gün içinde ulaşır ve Fransa'dan Türkiye'ye para gönderme işlemi yaparken ihtiyacınız olan tek şey alıcının IBAN numarası. Fonmoney, Fransa'dan Türkiye'ye para göndermenin en ucuz yoludur. Fransa'dan Türkiye'ye para gönderme ücreti Fonmoney'de yalnızca 1,99€'dur. Gizli ücret bulunmamaktadır ve Fonmoney piyasadaki en iyi döviz kuru fiyatlarını sunma garantisi verir ve cebinizi korur.
  • "Fransa'dan Türkiye'ye para göndermenin en ucuz yolu nedir?", "Yurt dışından Türkiye'ye nasıl para gönderebilirim?", ""Fransa'dan Türkiye'ye para gönderme işlemi nasıl yapabilirim?", "Fransa'dan Türkiye'ye para gönderme ücreti nedir?", "Fransa'dan Türkiye'deki bankalara para gönderebilir miyim?" ve benzeri sorularınız için her zaman Müşteri Hizmetleri'mize danışabilirsiniz. Fonmoney ile Fransa'dan Türkiye'ye para göndermek için hemen tıklayabilirsiniz. Fonmoney'e neden güvenebileceğinizi bu linkte anlattık.
  • Fransa'dan Türkiye'ye para göndermek isteyen müşterilerimizin memnuniyeti kadar şeffaflık ve güven, yurt dışında para göndermenin en ucuz yolunu sunan Fonmoney için en önemli sırada gelir. Fonmoney, dünya üzerinde binlerce finans kurumu ve bankayı denetleyen FCA (Financial Conduct Authority) tarafından denetlenmektedir. Böylece Fransa'dan Türkiye'ye para gönderirken hem paranız hem de kişisel bilgileriniz, hem de paranız Fonmoney’de en az bir bankada olduğu kadar korunmuş olur. Fransa'dan Türkiye'ye para göndermek istediğinizde SSL sertifikalı web sitemiz kredi kartı ve banka kartı bilgilerinizi korur.
  • Siz de Fransa'dan Türkiye'ye para göndermenin başka yollarını aramayın ve güvenliğinizi korumada yılların deneyimine sahip Fonmoney'i tercih edin. Yıllardır sunduğu online kontör yükleme hizmeti ile müşterilerinin güvenini kazanan Fonmoney ve Müşteri Hizmetleri müşterilerimizin Fransa'dan Türkiye'ye para gönderme işlemi yaparken yaşayabilecekleri her sorunda müşteri memnuniyeti ile sonuçlanacak çözümler sunmak için çalışmaktadır. Fransa'dan Türkiye'ye düzenli para gönderme ve kontör yükleme işlemi yapan müşterilerimizin deneyim ve memnuniyet ifadelerine uluslararası bir platform olan Trustpilot üzerinden veya Facebook sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Fonmoney Türkiye Newsletter