Belçika'dan Türkiye'ye para gönderme

Belçika'dan Türkiye'ye, Euro hesabınızdan direkt TL hesabına,
yalnızca 1,99€ ücretle para gönderme rahatlığını yaşayın!
Belçika'dan nasıl para gönderilir?
  1. Belçika'dan, Euro hesabınızdan Türkiye'deki bir TL hesabına göndermek istediğiniz miktarı girin. Alıcı hiçbir ücret ödemezken, gönderen yalnızca 1,99€ gönderim ücreti öder. Hangi döviz kurundan para gönderdiğinizi anında öğrenirsiniz. Gizli ücret yoktur.
  2. Belçika'dan para göndermek istediğiniz Türkiye'deki alıcının banka hesabında geçtiği şekliyle IBAN numarasını, isimini ve telefon numarasını giriniz.
  3. Belçika'dan para göndermek istediğiniz alıcının bilgilerinin doğru girildiğinden eminseniz, bir sonraki adıma geçin.
  4. Yüksek miktarlı gönderimlerde kimlik onay işlemi yapmanız gerekebilir.
  5. Ödemenizi Belçika'daki Euro hesabınızdan kredi kartı (Visa- Mastercard) veya Sofort Banking ile gerçekleştirin.
  6. Ödeme gerçekleştikten sonra göndermiş olduğunuz miktar alıcıya doğru yola çıkar ve 1-2 iş günü içinde alıcıya ulaşır.
Türkiye'ye para transferi

Türkiye'ye para gönder


Transfer edilen miktar Transfer ücreti Ödeme işlemi ücreti
100 USD 0 USD 0 USD
Ödenecek toplam tutar Alıcıya ulaşan miktar
100 USD 2054.99 TRY
Kur farkı
1 USD = 20.5499 TRY
Regulated by Banco de Espana, a service by Easy Payment and Finance, EP, S.A., more information.
Fonmoney ile en iyi döviz kurundan faydalanın
Belçika'dan Türkiye'ye hangi döviz kurundan para göndereceğinizi hemen görün. Gizli ücret ödemeyin. Paranız alıcıya yalnızca 1-2 iş günü içinde ulaşır. Alıcı hiçbir ücret ödemez.

Fonmoney, Belçika'dan Türkiye'ye para göndermenin en ucuz ve en güvenli yolu
  • "Belçika'dan Türkiye'ye para göndermenin en ucuz yolu nedir?", "Yurt dışından Türkiye'ye nasıl para gönderebilirim?", ""Belçika'dan Türkiye'ye para gönderme işlemi nasıl yapabilirim?", "Belçika'dan Türkiye'ye para gönderme ücreti nedir?", "Belçika'dan Türkiye'deki bankalara para gönderebilir miyim?" ve benzeri sorularınız için her zaman Müşteri Hizmetleri'mize danışabilirsiniz. Fonmoney ile Belçika'dan Türkiye'ye para göndermek için hemen tıklayabilirsiniz. Fonmoney'e neden güvenebileceğinizi bu linkte anlattık.
  • Belçika'daki EUR hesabınızdan Türkiye'deki Ziraat Bankası, Akbank, Garanti Bankası, Denizbank, Finansbank, İşbankası, Vakıfbank kısacası herhangi bir bankada bulunan bir Lira hesabına para gönderebilirsiniz. Belçika'dan Türkiye'ye para göndermek Fonmoney ile ucuz, güvenli ve kolaydır. Belçika'dan Türkiye'ye para göndermek için yalnızca 1,99€ ücret ödersiniz. Gizli ücret ödemediğiniz gibi alıcı da hiçbir ücret ödemez. Paranız alıcıya yalnızca 1-2 gün içinde ulaşır ve Belçika'dan Türkiye'ye para gönderme işlemi yaparken ihtiyacınız olan tek şey alıcının IBAN numarasıdır. Fonmoney transparent döviz kuru politikası yürütmektedir. Hangi döviz kurundan para gönderdiğinizi anında görebilirsiniz.
  • Fonmoney, dünya üzerinde binlerce finans kurumu ve bankayı denetleyen FCA (Financial Conduct Authority) tarafından denetlenmektedir. Böylece Belçika'dan Türkiye'ye para gönderirken hem paranız hem de kişisel bilgileriniz, hem de paranız Fonmoney’de en az bir bankada olduğu kadar korunmuş olur. Belçika'dan Türkiye'ye para göndermek istediğinizde SSL sertifikalı web sitemiz kredi kartı ve banka kartı bilgilerinizi korur.Belçika'dan Türkiye'ye para göndermek isteyen müşterilerimizin memnuniyeti kadar şeffaflık ve güven, yurt dışında para göndermenin en ucuz yolunu sunan Fonmoney için en önemli sırada gelir.
  • Belçika'dan Türkiye'ye düzenli para gönderme ve kontör yükleme işlemi yapan müşterilerimizin deneyim ve memnuniyet ifadelerine uluslararası bir platform olan Trustpilot üzerinden veya Facebook sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Siz de Belçika'dan Türkiye'ye para göndermenin daha ucuz, daha kolay ve daha güvenli bir yolunu aramayın ve güvenliğinizi korumada yılların deneyimine sahip Fonmoney'i tercih edin. Yıllardır sunduğu online kontör yükleme hizmeti ile müşterilerinin güvenini kazanan Fonmoney ve Müşteri Hizmetleri müşterilerimizin Belçika'dan Türkiye'ye para gönderme işlemi yaparken yaşayabilecekleri her sorunda müşteri memnuniyeti ile sonuçlanacak çözümler sunmak için çalışmaktadır.

The financial service is provided by Easy Payment and Finance, EP, S.A., with its registered office at Calle Gran Vía 51, 6ºC - 28013 - Madrid. Easy Payment and Finance, EP, S.A., is registered with the Bank of Spain with reference number 6849, a Spanish licensed financial institution regulated by the Bank of Spain.

Part of the service is Mi Envío Entidad de Pago, S.L., with registered office at Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1st floor (08003 - Barcelona). Mi Envío is registered with the Bank of Spain under reference number 6926, as an authorised financial institution.

The technical service is provided by Fonmoney GmbH, located at Alser Strasse 21/6, 1080 Vienna, Austria.