Vodafone kontör yükleme

Yurt dışından TL yükle

Fonmoney ile Vodafone faturasız hatlı cep telefonlarınıza kolaylıkla kontör yükleyebilirsiniz. Kayıt olmadan da kontör yükleyebilmenizi sağlayan Fonmoney ile Türkiye'deki Vodafone hatlara farklı ödeme seçeneklerinden faydalanarak Cep Lira yüklemek yalnızca bir dakikanızı alır. Şimdi Fonmoney ile Avrupa'dan Türkiye’ye para transferi yapabilirsiniz.
Vodafone Türkiye hatlarına Fonmoney ile kontör yükleme
  • Kontör yükleme işlemi yapılacak Vodafone faturasız hat numarasını yazın.
  • Yüklenecek kontör miktarını belirleyin.
  • Fonmoney'nin sunmuş olduğu 20 TL, 30 TL ve 50 TL değerindeki yükleme seçeneklerinden birini seçebilirsiniz.
  • Vodafone kontör yükleme işleminizi kredi kartı, Paysafecard ve banka havalesi ödeme seçeneklerinden birini kullanarak tamamlayabilirsiniz.
  • İşleminizden sonra Vodafone Türkiye hattınıza hemen kontör yüklenir. İşlem gerçekleştikten sonra Vodafone tarafından alıcının telefonuna bir bildirim mesajı iletilir.
Yükle Kasaya git
TRY USD
50 4
100 8
Vodafone Türkiye faturasız hat kullanmayı tercih eden müşterilerine çok sayıda farklı tarife sunuyor. Vodafone Türkiye, Vodafone Esnek Tarifeler'in yanı sıra, Her Yer İndirim Tarifesi, Günübirlik Paket, Faturasız Spotify Paketi gibi kampanyalarla müşterilerini sevindiriyor. Vodafone'nun yolculuk sırasında rahatlıkla kullanılmak üzere hazırlanmış internet paketleri de var.
Türkiye'ye para transferi
Türkiye'ye para gönder

Transfer edilen miktar Transfer ücreti Ödeme işlemi ücreti
100 EUR 0 EUR 0 EUR
Ödenecek toplam tutar Alıcıya ulaşan miktar
100 EUR 3055.39 TRY
Kur farkı
1 EUR = 30.5539 TRY
Banco de España tarafından düzenlenen Mi Envío Entidad de Pago, S.L. tarafından sağlanan hizmet

Finansal hizmet Mi Envío Entidad de Pago, S.L., bir Transpaygo Limited yan kuruluşu, tarafından sağlanmaktadır. kayıtlı ofisi Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1. kat (08003 - Barselona) adresindedir. Mi Envío, İspanya Merkez Bankası'nda 6926 referans numarası ile kayıtlı bir yetkili finans kurumu.

Teknik servis, Alser Strasse'de bulunan Fonmoney GmbH tarafından sağlanmaktadır. 21/6, 1080 Viyana, Avusturya.