Vodafone kontör yükleme

Yurt dışından TL yükle
Fonmoney ile Vodafone faturasız hatlı cep telefonlarınıza kolaylıkla kontör yükleyebilirsiniz. Kayıt olmadan da kontör yükleyebilmenizi sağlayan Fonmoney ile Türkiye'deki Vodafone hatlara farklı ödeme seçeneklerinden faydalanarak Cep Lira yüklemek yalnızca bir dakikanızı alır. Şimdi Fonmoney ile Avrupa'dan Türkiye’ye para transferi yapabilirsiniz.
Vodafone Türkiye hatlarına Fonmoney ile kontör yükleme
  • Kontör yükleme işlemi yapılacak Vodafone faturasız hat numarasını yazın.
  • Yüklenecek kontör miktarını belirleyin.
  • Fonmoney'nin sunmuş olduğu 20 TL, 30 TL ve 50 TL değerindeki yükleme seçeneklerinden birini seçebilirsiniz.
  • Vodafone kontör yükleme işleminizi kredi kartı, Paysafecard ve banka havalesi ödeme seçeneklerinden birini kullanarak tamamlayabilirsiniz.
  • İşleminizden sonra Vodafone Türkiye hattınıza hemen kontör yüklenir. İşlem gerçekleştikten sonra Vodafone tarafından alıcının telefonuna bir bildirim mesajı iletilir.
Yükle Kasaya git
TRY USD EUR GBP
35 3 3 2
50 4 4 3
100 8 8 7
Vodafone Türkiye faturasız hat kullanmayı tercih eden müşterilerine çok sayıda farklı tarife sunuyor. Vodafone Türkiye, Vodafone Esnek Tarifeler'in yanı sıra, Her Yer İndirim Tarifesi, Günübirlik Paket, Faturasız Spotify Paketi gibi kampanyalarla müşterilerini sevindiriyor. Vodafone'nun yolculuk sırasında rahatlıkla kullanılmak üzere hazırlanmış internet paketleri de var.
Türkiye'ye para transferi

Türkiye'ye para gönder


Transfer edilen miktar Transfer ücreti Ödeme işlemi ücreti
100 USD 0 USD 0 USD
Ödenecek toplam tutar Alıcıya ulaşan miktar
100 USD 2054.99 TRY
Kur farkı
1 USD = 20.5499 TRY
Regulated by Banco de Espana, a service by Easy Payment and Finance, EP, S.A., more information.

The financial service is provided by Easy Payment and Finance, EP, S.A., with its registered office at Calle Gran Vía 51, 6ºC - 28013 - Madrid. Easy Payment and Finance, EP, S.A., is registered with the Bank of Spain with reference number 6849, a Spanish licensed financial institution regulated by the Bank of Spain.

Part of the service is Mi Envío Entidad de Pago, S.L., with registered office at Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1st floor (08003 - Barcelona). Mi Envío is registered with the Bank of Spain under reference number 6926, as an authorised financial institution.

The technical service is provided by Fonmoney GmbH, located at Alser Strasse 21/6, 1080 Vienna, Austria.