Vodafone kontör yükleme

Yurt dışından TL yükle

Fonmoney ile Vodafone faturasız hatlı cep telefonlarınıza kolaylıkla kontör yükleyebilirsiniz. Kayıt olmadan da kontör yükleyebilmenizi sağlayan Fonmoney ile Türkiye'deki Vodafone hatlara farklı ödeme seçeneklerinden faydalanarak Cep Lira yüklemek yalnızca bir dakikanızı alır. Şimdi Fonmoney ile Avrupa'dan Türkiye’ye para transferi yapabilirsiniz.
Vodafone Türkiye hatlarına Fonmoney ile kontör yükleme
  • Kontör yükleme işlemi yapılacak Vodafone faturasız hat numarasını yazın.
  • Yüklenecek kontör miktarını belirleyin.
  • Fonmoney'nin sunmuş olduğu 20 TL, 30 TL ve 50 TL değerindeki yükleme seçeneklerinden birini seçebilirsiniz.
  • Vodafone kontör yükleme işleminizi kredi kartı, Paysafecard ve banka havalesi ödeme seçeneklerinden birini kullanarak tamamlayabilirsiniz.
  • İşleminizden sonra Vodafone Türkiye hattınıza hemen kontör yüklenir. İşlem gerçekleştikten sonra Vodafone tarafından alıcının telefonuna bir bildirim mesajı iletilir.
Vodafone Türkiye faturasız hat kullanmayı tercih eden müşterilerine çok sayıda farklı tarife sunuyor. Vodafone Türkiye, Vodafone Esnek Tarifeler'in yanı sıra, Her Yer İndirim Tarifesi, Günübirlik Paket, Faturasız Spotify Paketi gibi kampanyalarla müşterilerini sevindiriyor. Vodafone'nun yolculuk sırasında rahatlıkla kullanılmak üzere hazırlanmış internet paketleri de var.