Vodafone kontör yükleme

Yurt dışından TL yükle
Fonmoney ile Vodafone faturasız hatlı cep telefonlarınıza kolaylıkla kontör yükleyebilirsiniz. Kayıt olmadan da kontör yükleyebilmenizi sağlayan Fonmoney ile Türkiye'deki Vodafone hatlara farklı ödeme seçeneklerinden faydalanarak Cep Lira yüklemek yalnızca bir dakikanızı alır. Şimdi Fonmoney ile Avrupa'dan Türkiye’ye para transferi yapabilirsiniz.
Vodafone Türkiye hatlarına Fonmoney ile kontör yükleme
  • Kontör yükleme işlemi yapılacak Vodafone faturasız hat numarasını yazın.
  • Yüklenecek kontör miktarını belirleyin.
  • Fonmoney'nin sunmuş olduğu 20 TL, 30 TL ve 50 TL değerindeki yükleme seçeneklerinden birini seçebilirsiniz.
  • Vodafone kontör yükleme işleminizi kredi kartı, Paysafecard ve banka havalesi ödeme seçeneklerinden birini kullanarak tamamlayabilirsiniz.
  • İşleminizden sonra Vodafone Türkiye hattınıza hemen kontör yüklenir. İşlem gerçekleştikten sonra Vodafone tarafından alıcının telefonuna bir bildirim mesajı iletilir.
Yükle Kasaya git
TRY EUR GBP
307,806,86
5012,5011,00
Vodafone Türkiye faturasız hat kullanmayı tercih eden müşterilerine çok sayıda farklı tarife sunuyor. Vodafone Türkiye, Vodafone Esnek Tarifeler'in yanı sıra, Her Yer İndirim Tarifesi, Günübirlik Paket, Faturasız Spotify Paketi gibi kampanyalarla müşterilerini sevindiriyor. Vodafone'nun yolculuk sırasında rahatlıkla kullanılmak üzere hazırlanmış internet paketleri de var.
Türkiye'ye para transferi

Türkiye'ye para gönder


Transfer edilen miktar Transfer ücreti
100,00 EUR 1,99 EUR 0,00 EUR
Ödenecek toplam tutar Alıcıya ulaşan miktar
101,99 EUR 620,25 TRY
Döviz kuru
1 EUR = 6,2025 TRY
FCA denetimli
ŞİMDİ YÜKLE