Türkiye'ye para transferi

En iyi döviz kuru ve banka düzeyinde güvenlik garantisi ile 1,99 €'ya Türkiye'ye para transfer edin.

Dünyanın en güvenli, en hızlı ve kullanımı en kolay kontör yükleme servisi Fonmoney’nin yeni hizmeti Türkiye'ye Para Transferi ile Türkiye’deki sevdiklerinize veya ticaret ortaklarınıza para transferi yapmak artık hem çok kolay ve güvenli, hem de banka havale hizmetlerine göre %90 oranında tasarruf etmenizi sağlıyor.
Para transferi nasıl yapılır?
 1. Transferini yapmak istediğiniz miktarı girin. Transfer ücreti sadece 1,99€'dur.

 2. Fonmoney üyesi değilseniz, ücretsiz olarak üye olun. Fonmoney üyesi iseniz giriş yapın.

 3. Alıcının IBAN numarasını, banka hesabında geçtiği şekliyle isimini ve telefon numarasını giriniz.

 4. Alıcının bilgilerini doğru girdiğinizden emin olun.

 5. Yüksek miktarlı transferlerde kimlik onay işlemi yapmanız gerekebilir.

 6. Ödemenizi Euro hesabınızdan Sofort Überweisung ile veya kredi kartı (Visa- Mastercard) ile gerçekleştirin.

 7. Ödeme gerçekleştikten sonra paranız alıcıya doğru yola çıkar ve 1-2 iş günü içinde alıcıya ulaşır.
Türkiye’ye para transfer etmek Fonmoney'de güvenli, hızlı ve ucuz
 • Bulunduğunuz ülkede kullandığınız EURO hesabınızdan Türkiye’deki herhangi bir TL hesabına IBAN numarası kullanarak para transferi yapmak yalnızca 1,99 Euro. Başka herhangi bir gizli ücret ödemeyeceğinizi ve en güncel döviz kurundan para transferi yapabileceğinizi garanti ediyoruz. “Para Transferi” bölümünden transfer etmek istediğiniz EURO miktarını yazarak anında TL karşılığını öğrenebilirsiniz.
 • Şeffaflık kadar, müşteri memnuniyeti ve güvenliği bizim için her şeyden önce geliyor. Fonmoney, dünya üzerinde 56 binden fazla finans kurumunu denetleyen FCA (Financial Conduct Authority) tarafından denetlenmektedir. Bu denetim sayesinde hem kişisel bilgileriniz, hem de paranız Fonmoney’de en az bir bankada olduğu kadar güvendedir.
 • Bugüne kadar dünyanın 30’dan fazla ülkesinde sevdiklerine kontör göndermek için kullanılan Fonmoney bilgilerinizin ve paranızın güvenliği konusunda büyük bir deneyime sahiptir. Fonmoney Müşteri Hizmetleri müşterilerimizin yaşayabilecekleri her sorunda müşteri memnuniyeti ile sonuçlanacak çözümler sunmak için çalışmaktadır. Müşterilerimizin deneyim ve memnuniyet ifadelerine uluslararası bir platform olan Trustpilot üzerinden ulaşabilirsiniz. Fonmoney’nin yıllardır verdiği güvenli hizmet ile müşterilerinden tam puan aldığını göreceksiniz.
 • Fransa'dan, Almanya'dan, Hollanda'dan, Belçika'dan yani Avrupa’nın dört bir yanından, EURO hesaplarından direkt olarak TL hesaplarına en düşük ücretle, gizli ücret tehlikesi olmadan, uluslararası güvenlik standartları altında para transferi yapabilirsiniz. "Nasıl para transferi yapabilirim?", "Türkiye'ye nasıl para transferi yapılır?", "Türkiye'ye para transferi ücretleri nelerdir?" gibi sorularınız için bize her zaman danışabilirsiniz.