Avea kontör yükleme - Fonmoney

Yurt dışından Avea TL yükle
Faturasız Avea hattı kullanıcıları kontörlerini Fonmoney'nin sunduğu dünyanın en güvenli, kullanımı en kolay online kontör yükleme hizmetini kullanarak yüklüyor. Kendi Avea hattınız için kontör yükleyebileceğiniz gibi, Fonmoney ile Türkiye'deki faturasız hat sahibi sevdiklerinizin Avea hatlarına da kontör yükleyebilirsiniz. Şimdi Fonmoney ile Avrupa’dan Türkiye’ye para transferi yapabilirsiniz.
Fonmoney ile Avea kontör yükleme
  1. Online kontör yükleme işleminize Avea numarasını girerek başlayın.

  2. Faturasız Avea hattı için kontör miktarını seçin.

  3. Fonmoney faturasız Avea hatları için şu miktarlarda kontör yükleme seçenekleri sunuyor: 20TL, 30TL ve 50TL.

  4. Kontör yükleme işlemini hızlı ve güvenli bir şekilde kredi kartı, Paysafecard veya banka havalesi ile yapabilirsiniz.

  5. Fonmoney, Avea hattınıza anında yeni kontör miktarının yüklenmesini sağlar ve aynı anda Avea tarafından alıcının telefonuna yeni bakiyesi hakkında bilgi içeren bir mesaj gelir.

Yükle Kasaya git
TRY USD EUR GBP
35 3 3 2
50 4 4 3
100 8 8 7
Bu video faturasız Avea hatlarına nasıl online kontör yükleyebileceğinizi gösteriyor
Yurt dışından Avea TL yükle


Avea, faturalı olmayan hatları kullanan müşterileri için değişik tarifeler, paketler ve seçeneklere sahip. Avea'da her ihtiyaca göre kampanya bulmak mümkün. Yeni yıl paketlerinin yanı sıra, Hesaplı 300 Paketi, Süper Fırsat paketleri, Hediyeli 150 Emekli Paketi bu kampanyalardan sadece bazıları.
Türkiye'ye para transferi

Türkiye'ye para gönder


Transfer edilen miktar Transfer ücreti Ödeme işlemi ücreti
100 USD 0 USD 0 USD
Ödenecek toplam tutar Alıcıya ulaşan miktar
100 USD 2054.99 TRY
Kur farkı
1 USD = 20.5499 TRY
Regulated by Banco de Espana, a service by Easy Payment and Finance, EP, S.A., more information.

The financial service is provided by Easy Payment and Finance, EP, S.A., with its registered office at Calle Gran Vía 51, 6ºC - 28013 - Madrid. Easy Payment and Finance, EP, S.A., is registered with the Bank of Spain with reference number 6849, a Spanish licensed financial institution regulated by the Bank of Spain.

Part of the service is Mi Envío Entidad de Pago, S.L., with registered office at Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1st floor (08003 - Barcelona). Mi Envío is registered with the Bank of Spain under reference number 6926, as an authorised financial institution.

The technical service is provided by Fonmoney GmbH, located at Alser Strasse 21/6, 1080 Vienna, Austria.