Fonmoney -

Avrupa'nın Her Yerinden Türkiye'ye Kontör

⇒Fonmoney'den yeni hizmet: Almanya'dan Türkiye'ye para gönderme hizmeti için tıklayın! 

⇒Fonmoney ile EUR hesaplarınızdan TL hesaplarına, Türkiye'ye para gönderin

 

 

Fonmoney soruyor: Avrupa'nın neresindensiniz? Gerçi cevabı bizim için hiç fark etmez. Çünkü Fonmoney 4 yıldır olduğu gibi bugün de Almanya, Hollanda, Fransa, Belçika, İngiltere, Finlandiya, İspanya, İtalya, Portekiz, İsveç, Norveç, kısacası tüm Avrupa ülkelerinden Türkiye'ye kontör yollamanın en hızlı, en güvenli yolunu sunuyor.

 

Avrupa'nın hangi ülkesinde olursanız olun, yalnızca 3 adımda Türkiye'deki faturasız hatlara kontör yüklemek mümkün. Turkcell, Vodafone ve Avea/Türk Telekom hatlarına kontör yüklemek için yapmanız gerekenler basit: Numarayı doğru bir şekilde girdiğinizden emin olun. Ardından kontör miktarını seçin ve bir sonraki adımda ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı ve Paysafecard ile ödeme seçeneklerinden birini seçin. Ödeme işlemi gerçekleştiğinde, kontör alıcıya ulaşır. Sevdiklerinizi mutlu etmek işte bu kadar basit.

 

Eğer yükleme sırasında bir sorun yaşarsanız veya kontör alıcıya en geç 1 saat içinde iletilememiş ise bize başvurabilirsiniz. Yükleme yapılacak numarayı doğru girmiş iseniz, sorununuz için mutlaka bir çözüm bulunacaktır. Operatörünüzden kaynaklı bir sorun yaşanıyor ve ödeme gerçekleştiği halde kontör yüklenmiyor ise para iadesi yapılır. Yani içiniz rahat bir şekilde Fonmoney ile tanışabilirsiniz. Herkese güzel bir yaz dileriz!

 

 

Finansal hizmet Mi Envío Entidad de Pago, S.L., bir Transpaygo Limited yan kuruluşu, tarafından sağlanmaktadır. kayıtlı ofisi Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1. kat (08003 - Barselona) adresindedir. Mi Envío, İspanya Merkez Bankası'nda 6926 referans numarası ile kayıtlı bir yetkili finans kurumu.

Teknik servis, Alser Strasse'de bulunan Fonmoney GmbH tarafından sağlanmaktadır. 21/6, 1080 Viyana, Avusturya.