Fransa'dan Türkiye'ye kontör yükleme

Türkiye'ye online TL yükle
Türkiye'nin en büyük operatörleri Turkcell, Vodafone ve Avea'ya ait faturasız cep telefonlarına Fonmoney ile 20, 30, 50 TL değerinde kontör yükleme işleminizi Fransa'dan da gerçekleştirebilirsiniz. Fonmoney ile yaptığınız işlemlerde kimlik belirtmeniz gerekmez. Fransa'da kullandığınız kredi kartı veya banka kartı ile kontör yükleyebileceğiniz gibi, Paysafecard ile de ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.Şimdi Fonmoney ile Fransa’dan Türkiye’ye para transferi yapabilirsiniz.
Fonmoney ile Turkcell Hazır Kart'a kontör yükleme
  1. Fransa'dan Türkiye'ye kontör göndermek istediğiniz numarayı yazın.

  2. Yüklenecek TL miktarını seçin.

  3. Fonmoney ile Türkiye'ye 20, 30 ve 50 TL kontör yükleyebilirsiniz.

  4. Kredi kartı, Paysafecard veya banka havalesi işlemlerinden istediğiniz biri ile ödemeyi gerçekleştirebilirsiniz.

  5. Ödemenizin ardından seçtiğiniz numaraya kontör yüklemeniz yapılır. Türkiye'de bulunan GSM operatörü bilgilendirme mesajı göndererek işleminizi onaylar.
Yükle Kasaya git
TRY USD EUR
35 3 3
50 4 4
100 8 8

SEÇİLEN ÜLKE

Turkey Değiştir
It is currently only possible to send money from the European Union, UK, Mexico, Chile, Switzerland and Norway. For the latest information, register for our .

The financial service is provided by Easy Payment and Finance, EP, S.A., with its registered office at Calle Gran Vía 51, 6ºC - 28013 - Madrid. Easy Payment and Finance, EP, S.A., is registered with the Bank of Spain with reference number 6849, a Spanish licensed financial institution regulated by the Bank of Spain.

Part of the service is Mi Envío Entidad de Pago, S.L., with registered office at Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1st floor (08003 - Barcelona). Mi Envío is registered with the Bank of Spain under reference number 6926, as an authorised financial institution.

The technical service is provided by Fonmoney GmbH, located at Alser Strasse 21/6, 1080 Vienna, Austria.