Almanya'dan Türkiye'ye kontör yollama

Türkiye'ye kontör yükleme
Türkiye'nin en büyük 3 operatörüne ait faturasız hatlara Almanya'dan kontör yollamak Fonmoney ile güvenli, hızlı ve kolay. Almanya'dan Türkiye'ye kontör yollamak için herhangi bir üyelik işlemi yapmanız gerekmiyor. Kayıt olmadan, kredi kartı, banka kartı ve Paysafecard kullanarak Fonmoney ile Almanya'dan Türkiye'ye kontör yollayabilirsiniz.
Fonmoney ile Almanya'dan Türkiye'ye kontör yollama
  1. Almanya'dan Türkiye'ye kontör yollamak istediğiniz numarayı girin.

  2. Yollamak istediğiniz kontör miktarını seçin.

  3. Fonmoney ile Almanya'dan Türkiye’ye yollayabileceğiniz kontör miktarları 20 TL, 30 TL, 50 TL'dir.

  4. Almanya'dan Türkiye'ye kontör yollarken kredi kartı, Paysafecard veya banka havalesi ödeme seçeneklerinden biri seçilebilir.

  5. Ödeme işlemini takiben satın almış olduğunuz kontör Türkiye'deki numaraya yollanır. Yollanan miktar için bir bilgiendirme SMS'i gönderilecektir.
Yükle Kasaya git
TRY USD EUR
35 3 3
50 4 4
100 8 8

SEÇİLEN ÜLKE

Turkey Değiştir
It is currently only possible to send money from the European Union, UK, Mexico, Chile, Switzerland and Norway. For the latest information, register for our .

The financial service is provided by Easy Payment and Finance, EP, S.A., with its registered office at Calle Gran Vía 51, 6ºC - 28013 - Madrid. Easy Payment and Finance, EP, S.A., is registered with the Bank of Spain with reference number 6849, a Spanish licensed financial institution regulated by the Bank of Spain.

Part of the service is Mi Envío Entidad de Pago, S.L., with registered office at Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1st floor (08003 - Barcelona). Mi Envío is registered with the Bank of Spain under reference number 6926, as an authorised financial institution.

The technical service is provided by Fonmoney GmbH, located at Alser Strasse 21/6, 1080 Vienna, Austria.