Almanya'dan Türkiye'ye kontör yollama

Türkiye'ye kontör yükleme

Türkiye'nin en büyük 3 operatörüne ait faturasız hatlara Almanya'dan kontör yollamak Fonmoney ile güvenli, hızlı ve kolay. Almanya'dan Türkiye'ye kontör yollamak için herhangi bir üyelik işlemi yapmanız gerekmiyor. Kayıt olmadan, kredi kartı, banka kartı ve Paysafecard kullanarak Fonmoney ile Almanya'dan Türkiye'ye kontör yollayabilirsiniz.
Fonmoney ile Almanya'dan Türkiye'ye kontör yollama
  1. Almanya'dan Türkiye'ye kontör yollamak istediğiniz numarayı girin.

  2. Yollamak istediğiniz kontör miktarını seçin.

  3. Fonmoney ile Almanya'dan Türkiye’ye yollayabileceğiniz kontör miktarları 20 TL, 30 TL, 50 TL'dir.

  4. Almanya'dan Türkiye'ye kontör yollarken kredi kartı, Paysafecard veya banka havalesi ödeme seçeneklerinden biri seçilebilir.

  5. Ödeme işlemini takiben satın almış olduğunuz kontör Türkiye'deki numaraya yollanır. Yollanan miktar için bir bilgiendirme SMS'i gönderilecektir.
Yükle Kasaya git
TRY USD
50 4
100 8
SEÇİLEN ÜLKE
Turkey Turkey Değiştir
It is currently only possible to send money from the European Union, UK, Mexico, Chile, Switzerland and Norway. For the latest information, register for our .
PARA TRANSFERİ
Send money to bank accounts
KONTÖR YÜKLEME
PARA TRANSFERİ
Send money to bank accounts

Finansal hizmet Mi Envío Entidad de Pago, S.L., bir Transpaygo Limited yan kuruluşu, tarafından sağlanmaktadır. kayıtlı ofisi Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1. kat (08003 - Barselona) adresindedir. Mi Envío, İspanya Merkez Bankası'nda 6926 referans numarası ile kayıtlı bir yetkili finans kurumu.

Teknik servis, Alser Strasse'de bulunan Fonmoney GmbH tarafından sağlanmaktadır. 21/6, 1080 Viyana, Avusturya.