Paysafecard üzerinden kontör yükleme

Yurtdışından Türkiye'ye kontör

Paysafecard'ın sunduğu servis ile Avrupa’da bulunan 2700 online mağazada ürün ve hizmet satın alabilirsiniz. Fonmoney üzerinden online kontör yükleme işlemini de Paysafecard ile gerçekleştirebilirsiniz. Paysafecard sistemi kredi ile çalışmaktadır. Yapmanız gereken tek şey Paysafecard bayilerinden bir Paysafecard almaktır. Sonrasında online ödeme işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.
Bu ülkelerde Paysafecard satın alabilirsiniz:
  1. ABD, Almanya, Arjantin, Avusturya, Belçika, Büyük Britanya

  2. Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Finlandiya, Finlanda, Fransa

  3. Hırvatistan, Hollanda, İspanya, İsveç, İsviçre, İrlanda, İtalya

  4. Kanada, Kıbrıs Rum Kesimi, Letonya, Lüksemburg, Macaristan, Malta, Rom&Meksika

  5. Norveç, Polonya, Portekiz, Romanya, Slovakya, Slovenya, Türkiye, Yunanistan
Paysafecard nedir?
  • Paysafecard'ın sunduğu servis ile Avrupa’da bulunan 2700 online mağazada ürün ve hizmet satın alabilirsiniz. Fonmoney üzerinden online kontör yükleme işlemini de Paysafecard ile gerçekleştirebilirsiniz. Paysafecard sistemi kredi ile çalışmaktadır. Yapmanız gereken tek şey Paysafecard bayilerinden bir Paysafecard almaktır. Sonrasında online ödeme işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.
  • Paysafecard'ın avantajı ise, ödeme işlemlerinizi anonim bir şekilde yapmanızdır. Hiçbir şekilde kişisel bilgilerinizi açıklamak zorunda değilsiniz. Paysafecard'ın sunduğu güvenlikte bir suistimal durumunda sadece o alışverişte kullanılan miktar çekilir, hiçbir şekilde müşteriler için dolaylı zarar söz konusu olmaz. Müşteriler için ek ücretler sadece yanlış bir kaydın düzeltilmesinde veya kredi bir sene içinde tüketilmediği takdirde oluşabilir. Tüm diğer masraflar satıcı tarafından karşılanılır. Paysafecard'ı birçok yerden satın alabilirsiniz. Örneğin benzin istasyonlarında, büfelerde, postanelerde veya marketlerde Paysafecard bulunmaktadır. Paysafecard 10€, 25€, 50€ veya 100€.olmak üzere çeşitli miktarlarda alınabilir. Alacağınız 16 haneli kod ile ödemelerinizi yapabilirsiniz. Kredi miktarınız tükendikten sonra Paysafecardınız geçersiz olur ve bir sonraki transaksiyonlar için yeni bir Paysafecard almanız gerekir.
  • Paysafecard kredi miktarınızı kolay ve hızlı bir şekilde Paysafecard.com’dan kontrol edebilirsiniz. Sadece kodunuzu girererek anında kredi miktarınızı öğrenebilirsiniz.
  • Paysafecard ile farklı para birimleriyle de ödeme yapabilirsiniz.