Kredi kartı ile kontör yükleme

Fonmoney ile faturasız cep telefonları için kontör yükleme işlemi yapabilirsiniz.

MasterCard ile kontör veya bakiye yükleme
Fonmoney üzerinden kontör yükleyebilmek için MasterCard‘ınızı da kullanabilirsiniz. MasterCard ile ödeme işlemi de çok basit ve kullanışlıdır. Bunun için sadece kartın üstündeki bilgilere ihtiyacınız olacaktır: Kart sahibinin ismi, kart numarası, arka yüzündeki son kullanma tarihi ve güvenlik kodu. MasterCard en çok kullanılan ve dünya çapında kabul edilen bir karttır. Birçok banka ve finans kurumu MasterCard hizmetini müşterilerine sunmaktadır. MasterCard internet üzerinden yapılan alışverişlerde sıkça kullanılan bir yöntemdir ve en güvenilir kartlar arasında yer almaktadır. Fonmoney üzerinden yapılan ödemeleriniz SSL-teknolojisini destekleyen bir sayfada gerçekleştirilerek ayrıca güvenlik sağlanmaktadır.
Yükle Kasaya git
TRY USD
50 4
100 8
VISA kredi kartınızla basit ve pratik bir şekilde cep telefonunuza kontör yükleyin. VISA kartı ile kredi yükleyebilmek için sadece kredi kartının numarası, sahibinin adı, kartın arka yüzündeki son kullanma tarihi ve güvenlik kodu gereklidir. VISA dünya çapında kabul edilen bir kredi kartıdır. VISA kartı birçok banka ve finans kurumları tarafından verilir. VISA kredi kartı sayesinde aldığınız hizmet ve ürünleri anında ödemek zorunda kalmasınız. Online yapılan ödemeler VISA kartının en yaygın kullanılma şeklidir. VISA kullanımı internet üzerinden güvenli bir alışveriş için son derece uygundur!
Türkiye'ye para transferi
Türkiye'ye para gönder

Transfer edilen miktar Transfer ücreti Ödeme işlemi ücreti
100 EUR 0 EUR 0 EUR
Ödenecek toplam tutar Alıcıya ulaşan miktar
100 EUR 3055.39 TRY
Kur farkı
1 EUR = 30.5539 TRY
Banco de España tarafından düzenlenen Mi Envío Entidad de Pago, S.L. tarafından sağlanan hizmet

Finansal hizmet Mi Envío Entidad de Pago, S.L., bir Transpaygo Limited yan kuruluşu, tarafından sağlanmaktadır. kayıtlı ofisi Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1. kat (08003 - Barselona) adresindedir. Mi Envío, İspanya Merkez Bankası'nda 6926 referans numarası ile kayıtlı bir yetkili finans kurumu.

Teknik servis, Alser Strasse'de bulunan Fonmoney GmbH tarafından sağlanmaktadır. 21/6, 1080 Viyana, Avusturya.