Kredi kartı ile kontör yükleme

Fonmoney ile faturasız cep telefonları için kontör yükleme işlemi yapabilirsiniz.
MasterCard ile kontör veya bakiye yükleme
Fonmoney üzerinden kontör yükleyebilmek için MasterCard‘ınızı da kullanabilirsiniz. MasterCard ile ödeme işlemi de çok basit ve kullanışlıdır. Bunun için sadece kartın üstündeki bilgilere ihtiyacınız olacaktır: Kart sahibinin ismi, kart numarası, arka yüzündeki son kullanma tarihi ve güvenlik kodu. MasterCard en çok kullanılan ve dünya çapında kabul edilen bir karttır. Birçok banka ve finans kurumu MasterCard hizmetini müşterilerine sunmaktadır. MasterCard internet üzerinden yapılan alışverişlerde sıkça kullanılan bir yöntemdir ve en güvenilir kartlar arasında yer almaktadır. Fonmoney üzerinden yapılan ödemeleriniz SSL-teknolojisini destekleyen bir sayfada gerçekleştirilerek ayrıca güvenlik sağlanmaktadır.
Yükle Kasaya git
TRY USD EUR GBP
35 3 3 2
50 4 4 3
100 8 8 7
VISA kredi kartınızla basit ve pratik bir şekilde cep telefonunuza kontör yükleyin. VISA kartı ile kredi yükleyebilmek için sadece kredi kartının numarası, sahibinin adı, kartın arka yüzündeki son kullanma tarihi ve güvenlik kodu gereklidir. VISA dünya çapında kabul edilen bir kredi kartıdır. VISA kartı birçok banka ve finans kurumları tarafından verilir. VISA kredi kartı sayesinde aldığınız hizmet ve ürünleri anında ödemek zorunda kalmasınız. Online yapılan ödemeler VISA kartının en yaygın kullanılma şeklidir. VISA kullanımı internet üzerinden güvenli bir alışveriş için son derece uygundur!
Türkiye'ye para transferi

Türkiye'ye para gönder


Transfer edilen miktar Transfer ücreti Ödeme işlemi ücreti
100 USD 0 USD 0 USD
Ödenecek toplam tutar Alıcıya ulaşan miktar
100 USD 2054.99 TRY
Kur farkı
1 USD = 20.5499 TRY
Regulated by Banco de Espana, a service by Easy Payment and Finance, EP, S.A., more information.

The financial service is provided by Easy Payment and Finance, EP, S.A., with its registered office at Calle Gran Vía 51, 6ºC - 28013 - Madrid. Easy Payment and Finance, EP, S.A., is registered with the Bank of Spain with reference number 6849, a Spanish licensed financial institution regulated by the Bank of Spain.

Part of the service is Mi Envío Entidad de Pago, S.L., with registered office at Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1st floor (08003 - Barcelona). Mi Envío is registered with the Bank of Spain under reference number 6926, as an authorised financial institution.

The technical service is provided by Fonmoney GmbH, located at Alser Strasse 21/6, 1080 Vienna, Austria.