Kredi kartı kullanmadan para gönder

EUR hesaplarınızdan, kredi kartı kullanmadan Türkiye'deki TL hesaplarına
sadece 1,99€ ücretle ve en iyi döviz kuru fiyatlarından faydalanarak para gönderin!

Kredi kartı kullanmadan nasıl para gönderilir?
  1. Türkiye'deki alıcının banka hesabında geçtiği şekliyle IBAN numarasını, isimini ve telefon numarasını giriniz.
  2. Yüksek miktarlı gönderimlerde kimlik onay işlemi yapmanız gerekebilir. Ödeme sayfasına ulaştığınızda Banka Havalesi seçimini yapın.
  3. Ödemenizi Euro hesabınızdan SEPA EUR havale sisteminden faydalanarak ÜCRETSİZ olarak Fonmoney havuz hesabına havale edin.
  4. Havale etmiş olduğunuz miktar Fonmoney havuz hesabına ulaştığı anda Türkiye'deki alıcıya doğru yola çıkar.
  5. Paranız alıcıya 1-2 iş gününde ulaşır. Alıcı hiçbir ücret ödemezken, gönderen yalnızca 1,99€ gönderim ücreti öder. Hangi döviz kurundan para gönderdiğinizi anında öğrenirsiniz. Gizli ücret yoktur.
Fonmoney ile kredi kartsız Türkiye'ye para göndermek güvenli, kolay ve hızlı. Alıcıya göndermek istediğiniz miktarı EUR olarak seçin, alıcıya ulaşacak TL miktarını anında görün. Bir sonraki adımda alıcının banka ve kimlik bilgilerini doğru bir şekilde girin. Ve bir sonraki adımda ödeme seçenekleri arasından Banka Havalesi seçimini yapın. Bu seçimin ardından hem ekranınızda, hem de emailinizde Fonmoney havuz hesabının bilgilerini ve Referans Numaranızı göreceksiniz. 3 iş günü içinde Fonmoney havuz hesabına alıcıya ulaştırmak istediğiniz miktarı Referans Numaranız ile birlikte gönderin. Paranız bize ulaştığında hiç vakit kaybetmeden Türkiye'deki alıcıya doğru yola çıkar.
Fonmoney ile Türkiye'ye kredi kartı kullanmadan nasıl para gönderebilirim?

Eğer kredi kartı kullanmak istemiyorsanız ve ülkenizde SOFORT Überweisung hizmetinden faydalanamıyorsanız Fonmoney: Banka Havalesi ile ödeme seçeneği tam size göre. Kendi bankanızdan para transferini Fonmoney havuz hesabına gerçekleştirebilirsiniz. Göndermiş olduğunuz para havuz hesabımıza ulaştıktan sonra vermiş olduğumuz talimat doğrultusunda paranız Türkiye'deki alıcıya doğru yola çıkar.

"Kredi kartı kullanmadan Türkiye'ye nasıl para gönderebilirim?", "Kredi kartsız Türkiye'ye para transferi nasıl oluyor?", "Türkiye'ye kredi kartı kullanmadan para yollamak mümkün mü?" ve benzeri sorularınız için her zaman Müşteri Hizmetleri'mize danışabilirsiniz. Fonmoney ile Türkiye'ye para göndermek için hemen tıklayabilirsiniz. Fonmoney'e neden güvenebileceğinizi bu linkte anlattık.

EUR hesabınızdan Türkiye'deki Ziraat Bankası, Akbank, Garanti Bankası, Denizbank, Finansbank, İşbankası, Vakıfbank kısacası herhangi bir bankada bulunan bir Lira hesabına para gönderebilirsiniz. Türkiye'ye para göndermek Fonmoney ile ucuz, güvenli ve kolaydır. Avusturya'dan Türkiye'ye para göndermek için yalnızca 1,99€ ücret ödersiniz. Gizli ücret ödemediğiniz gibi alıcı da hiçbir ücret ödemez. Fonmoney ile Banka Havalesi ödeme seçiminde bulunun ve size email ile bilgileri iletilen Fonmoney havuz hesabına havalenizi yapın. Paranız havuz hesaba ulaştıktan hemen sonra Türkiye'deki alıcıya doğru yola çıkar. Paranız alıcıya yalnızca 1-2 gün içinde ulaşır. Fonmoney şeffaf döviz kuru politikası yürütmektedir. Hangi döviz kurundan para gönderdiğinizi anında görebilirsiniz.

Ödeme seçeneği olarak Banka Havalesi'ni tercih etmenizin ardından Fonmoney'den bir email alırsınız. Bu emailde size Fonmoney'nin havuz hesap bilgileri iletilir. Bunun yanı sıra Fonmoney Referans Numarası'nı de emailde bulabilirsiniz. Bu numara FON-1234567810 şeklinde gözükmektedir. Fonmoney hesabına alıcıya ulaştırmak istediğiniz miktarı havale ederken bu numarayı referans numarası olarak kullanmanız çok önemlidir. Bu numara sayesinde alıcının bilgilerine ulaşırız.