Fonmoney -

Türkiye'ye kontör göndermenin en kolay yolu

⇒Fonmoney'den yeni hizmet: Almanya'dan Türkiye'ye para gönderme hizmeti için tıklayın! 

⇒Fonmoney ile EUR hesaplarınızdan TL hesaplarına, Türkiye'ye para gönderin

Fonmoney'nin Türkiye'ye kontör göndermenin en kolay yolu olduğunu bilmeyen kaldı mı? Türkiye'ye kontör göndermek için yapmanız gereken tek şey Fonmoney kontör yükleme hizmetini ziyaret ederek kontör yükleme işlemi yapmak istediğiniz numarayı yazın. Bir sonraki adımda yüklemek istediğiniz kontör miktarını tıklayınız. Bir sonraki adımda da görebileceğiniz gibi Fonmoney tam 3 farklı ödeme seçeneği sunuyor. Kredi kartı ile kontör yükleme, banka kartı ile kontör yükleme ve Paysafecard ile kontör yükleme işlemi yapabilirsiniz. Ödeme gerçekleştiğinde kontör alıcıya ulaştı bile!

Unutmayın! Almanya'dan, Avusturya'dan, İtalya ve Fransa'dan, Belçika ve Hollanda'dan, Azerbaycan ve Bulgaristan'dan, dünyanın neresinde olursanız olun Fonmoney ile yalnızca 3 adımda Türkiye'ye kontör gönderebilirsiniz.

Almanya'dan Türkiye kontör göndermek için tıklayın...

Belçika'dan Türkiye'ye kontör göndermek için tıklayın...

Hollanda'dan Türkiye'ye kontör göndermek için tıklayın...

Fransa'dan Türkiye'ye kontör göndermek için tıklayın...

İngiltere'den Türkiye'ye kontör göndermek için tıklayın...

Finansal hizmet Mi Envío Entidad de Pago, S.L., bir Transpaygo Limited yan kuruluşu, tarafından sağlanmaktadır. kayıtlı ofisi Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1. kat (08003 - Barselona) adresindedir. Mi Envío, İspanya Merkez Bankası'nda 6926 referans numarası ile kayıtlı bir yetkili finans kurumu.

Teknik servis, Alser Strasse'de bulunan Fonmoney GmbH tarafından sağlanmaktadır. 21/6, 1080 Viyana, Avusturya.