Fonmoney -

Fransa'dan Türkiye'ye TL Yollamak Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı

⇒Fonmoney'den müthiş hizmet: Fransa'dan Türkiye'ye para transferi hizmeti Fonmoney'de 

⇒Fransa'dan Türkiye'ye para göndermek için tıklayın

Fransa’dan Türkiye’deki faturasız hat sahibi sevdiklerinize veya Türkiye’de kullanmak üzere sahip olduğunuz faturasız hatlara internet üzerinden TL yüklemek o kadar kolay ki.... Tek yapmanız gereken Fonmoney Fransa sayfasını ziyaret etmek ve üç adımda işlemi tamamlamak. Sevdiklerinize ait veya uzun süre TL yüklenmediği için kapanmak zorunda olan faturasız hatlara Fonmoney üzerinden nasıl yükleme yapabileceğinize kısaca bir göz atalım. Fransa’dan Türkiye’ye TL yükleme nin, Fransa’dan Türkiye’ye kontör göndermenin ne kadar kolay olduğuna bakalım.

3 adımda TL’ler cepte

Önce Fonmoney Fransa sayfasına giriş yapın. Ardından kontör yükleme yapmak, TL yollamak istediğiniz telefon numarasını girin. Bu telefon numarası ister Turkcell, ister Vodafone, isterse Avea’ya bağlı olsun. Türkiye’deki tüm operatörlere ait numaralar için işlem aynıdır. Ardından yüklemek istediğiniz bakiye miktarını, yani kontörü veya TL miktarını girin. Faturasız hat bir kampanya paketi içeriyorsa, paket avantajlarından yararlanabileceğiniz miktarda yükleme yapmanızı tavsiye ederiz. Örneğin Turkcell’in Alo Avrupa Paketi şu anda 12 TL. Avea’nın Yıkılan Paket’i 19 TL; yani Fonmoney üzerinden 20 Liralık yükleme yapmanız halinde Avea Yıkılan Paketi’niz (eğer başvurulmuş ise) aktive olacaktır. Vodafone’un her yüklemede 1GB internet, 500 dakika konuşma ve 500 SMS içeren Esnek Tarifesi ise yine 19 TL. Hazır Kartlı Turkcell hatları Yurt Dışı Nar Paketi’nden faydalanmak için 30 TL yükleme yapmalı. Fransa’dan Türkiye’ye kontör yollamak, Fransa’dan Türkiye’ye TL yüklemek hem çok kolay, hem çok hızlı. Hem de güvenilir.

Güvenli alışveriş

Yüklemek istediğiniz TL yani kontör miktarını seçtikten sonra sıra ödeme işlemini hangi yolla yapmak istediğinizi seçmeye geliyor. Burada sizi kredi kartı ile ödeme, Sofort Banking yani hızlı havale veya Paysafecard ile ödeme seçenekleri bekliyor. Paysafecard’ı Fransa’da pek çok yerde bulabilmeniz mümkün. İçerisinde bulunan kredi ile tek seferde kullanıp güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Fonmoney’nin kullandığı 3-D Secure sistemi sayesinde kredi kartınız ile yaptığınız alışverişlerde tam güvenlik sağlanır. Ödeme işlemi sonunda kontör alıcıya iletilir ve operatörünüz tarafından faturasız hattınıza kontör yüklendiğine dair bir mesajla bilgilendirme yapılır.

Finansal hizmet Mi Envío Entidad de Pago, S.L., bir Transpaygo Limited yan kuruluşu, tarafından sağlanmaktadır. kayıtlı ofisi Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1. kat (08003 - Barselona) adresindedir. Mi Envío, İspanya Merkez Bankası'nda 6926 referans numarası ile kayıtlı bir yetkili finans kurumu.

Teknik servis, Alser Strasse'de bulunan Fonmoney GmbH tarafından sağlanmaktadır. 21/6, 1080 Viyana, Avusturya.