Fonmoney -

Yurt dışından Türkiye'deki faturasız hatlara nasıl kontör yüklerim?

türkiye kontör yükle

⇒Fonmoney'den yeni "Türkiye'ye para transferi" hizmeti 

⇒ Almanya'dan Türkiye'ye para göndermek için şimdi tıklayın! 

 

Türkiye'ye yurt dışından kontör göndermenin en kolay yolu elbette Fonmoney! Fonmoney ile Turkcell, Vodafone ve Turk Telekom (Avea) operatörlerine sadece 1 dakika içinde kolayca kontör yükleyebilirsiniz. Yurt dışından Türkiye'ye kontör göndermek için yapmanız gereken tek şey Fonmoney'nin yurt dışından kontör gönderme sayfalarından birini ziyaret edip kontör göndermek istediğiniz numarayı doğru girmek. TL yükleme yapmak için numarayı doğru girdiğinizden mutlaka emin olun. Ardından kontör miktarını seçin. Fonmoney yurt dışından Türkiye'ye online kontör gönderme işlemi için 20, 30 ve 50 TL'lik yükleme seçenekleri sunar. Ardından ödeme ekranına gelin. Ödeme ekranında da görebileceğiniz gibi Fonmoney yurt dışından Türkiye'ye kontör yükleme işlemi ödemeleri için kredi kartı, Sofort Banking ile havale ve Paysafecard ile ödeme olarak 3 farklı seçenek sunar. Ödeme türünüzü seçin ve ödeme işlemi gerçekleştiğinde kontör başta girmiş olduğunuz numaraya yüklendi bile!

Herhangi bir sorunuzda 7/24 bize danışabilirsiniz. Fonmoney ile kontör yüklerken mutlaka girmiş olduğunuz telefon numarasını kontrol edin. Yanlış telefon numarası girilmesi dışındaki hiçbir sorunu çözümsüz bırakmıyoruz! Fonmoney sevdiklerinizle iletişimde her zaman yanınızda!

Finansal hizmet Mi Envío Entidad de Pago, S.L., bir Transpaygo Limited yan kuruluşu, tarafından sağlanmaktadır. kayıtlı ofisi Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1. kat (08003 - Barselona) adresindedir. Mi Envío, İspanya Merkez Bankası'nda 6926 referans numarası ile kayıtlı bir yetkili finans kurumu.

Teknik servis, Alser Strasse'de bulunan Fonmoney GmbH tarafından sağlanmaktadır. 21/6, 1080 Viyana, Avusturya.