Fonmoney -

YENİ: Fonmoney ile Belçika'dan Türkiye'ye para gönderin

FB BEITRAG BEC

Belçika'dan Türkiye'ye yalnızca 1,99 € ücretle, cebinizi düşünen döviz kuru fiyatlarından faydalanarak hemen şimdi para gönderin! 

Belçika'dan Türkiye'ye, EUR hesabınızdan tüm TL hesaplarına Sofort Banking veya kredi kartınız ile para gönderebilirsiniz. Üstelik Fonmoney ile Belçika'dan Türkiye'ye para gönderme ücreti sadece ama sadece 1,99 €. Gizli ücret yok! 

Türkiye'ye para gönderme sitemizi ziyaret edin ve Belçika'dan Türkiye'ye göndermek istediğiniz EURO miktarını yazın, alıcıya ulaşacak TL miktarını anında öğrenin. Dilerseniz güvendiğiniz bir bankayla döviz kurumuzu karşılaştırabilirsiniz: Fonmoney iddia ediyor: Döviz kurlarımız bankalardan bile daha iyi! Üstelik alıcı kesinlikle hiçbir ücret ödemez. 

Alıcının isim soyisim ve IBAN bilgilerini doğru girdiğinizden emin olun. Böylece paranız 1-2 iş günü içinde alıcıya ulaşabilir. 

Belçika'dan Türkiye'ye para gönderme konusunda daha fazla bilgi almak veya sorularınız için BİZE ULAŞIN! 

 

Finansal hizmet Mi Envío Entidad de Pago, S.L., bir Transpaygo Limited yan kuruluşu, tarafından sağlanmaktadır. kayıtlı ofisi Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1. kat (08003 - Barselona) adresindedir. Mi Envío, İspanya Merkez Bankası'nda 6926 referans numarası ile kayıtlı bir yetkili finans kurumu.

Teknik servis, Alser Strasse'de bulunan Fonmoney GmbH tarafından sağlanmaktadır. 21/6, 1080 Viyana, Avusturya.