Fonmoney -

Turkcell hattıma yurt dışından nasıl TL yükleyebilirim?

 

⇒ Fonmoney'den yeni "Türkiye'ye para transferi" hizmeti 

⇒ Almanya'dan Türkiye'ye para göndermek için şimdi tıklayın! 

Hemen Fonmoney Turkcell TL yükleme sayfamızı tıklayın. TL kontör yüklemek istediğiniz numarayı yazın ve bir sonraki adımda 20, 30, 50 TL’lik yükleme seçeneklerinden birini seçin.

 

Birçok kontör yükleme sisteminden farklı olarak Fonmoney Avrupa bankalarından alınmış tüm kredi kartları ve internet alışverişine açık olan banka kartları ile alışverişe olanak tanımadıktadır. Türkiye’de faaliyet gösteren firmalara ait siteler yalnızca Türkiye bankalarına ait kredi kartı kabul ettiğinden bu sistemleri kullanmak yurt dışında yaşayanlar için, eğer Türk banklarından alınmış bir kredi kartına sahip değillerse mümkün olmamaktadır.

 

Yurt dışından Turkcell kontör yüklemek isteyenlere en güvenilir, en hızlı ve kullanımı en kolay hizmeti sunan Fonmoney’de Turkcell TL ve kontör yüklemek için hemen tıklayın.

 

Turkcell TL yüklerken bir sorun çıktı, ne yapabilirim?

 

Hazır Kartı’nıza Fonmoney ile kontör yüklerken bir sorun ile karşılaştıysanız hemen [email protected] adresine bir email gönderebilir veya iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.

 

Hazır Kart’ıma en geç ne zaman kullanım dönemleri nelerdir?

 

Hazır Kart’ınıza TL yüklediğiniz andan itibaren, 180 gün boyunca telefonunuzdan arama yapabilir, aranabilir ve tüm Hazır Kart hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. 180 günün sonunda yeniden kontör yüklenmemiş ise 90 Günlük “Yarı Aktif Dönem” başlar. Bu dönemde kişiler sizi arayabilir ancak siz hattınızda bakiye bulunsa dahi arama yapamazsınız. Bu sürenin sonuna kadar kontör yüklenmeye hatlar tamamen kapanır.

 

Turkcell hattımdaki bakiye miktarını nasıl sorgulayabilirim?

 

Telefonunuzdan *123# tuşlayıp, arama tuşuna basarak bakiyenizi öğrenebilirsiniz.

Finansal hizmet Mi Envío Entidad de Pago, S.L., bir Transpaygo Limited yan kuruluşu, tarafından sağlanmaktadır. kayıtlı ofisi Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1. kat (08003 - Barselona) adresindedir. Mi Envío, İspanya Merkez Bankası'nda 6926 referans numarası ile kayıtlı bir yetkili finans kurumu.

Teknik servis, Alser Strasse'de bulunan Fonmoney GmbH tarafından sağlanmaktadır. 21/6, 1080 Viyana, Avusturya.