Fonmoney -

Türkiye'deki Vodafone hatlara kontör gönderme

⇒Fonmoney'den yeni "Türkiye'ye para transferi" hizmeti 

⇒ Almanya'dan Türkiye'ye para göndermek için şimdi tıklayın! 

Vodafone Türkiye kontör gönderme işlemlerinizi Fonmoney ile güvenli, hızlı ve dilerseniz kayıt olmadan gerçekleştirebilirsiniz. Vodafone TL yükleme işlemi için yapmanız gereken tek şey Vodafone Kontör Yükleme sayfamızı ziyaret ederek Vodafone kontör yüklemek istediğiniz numarayı girmek ve 20, 30, 50 TL yükleme seçeneklerinden birini seçmek. Bir sonraki adımda kredi kartı ile Vodafone kontör yükleme, banka kartı ile Vodafone kontör yükleme veya Paysafecard ile Vodafone kontör yükleme seçeneklerinden biri tercih edebilirsiniz. İşleminiz sona erdiğinde kontörünüz yüklendi bile!

 

Yükleme sırasında bir hata oluşursa veya kontörünüz yüklenmez ise bize başvurun. Fonmoney'i tercih ettiğiniz için teşekkürler!

Finansal hizmet Mi Envío Entidad de Pago, S.L., bir Transpaygo Limited yan kuruluşu, tarafından sağlanmaktadır. kayıtlı ofisi Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1. kat (08003 - Barselona) adresindedir. Mi Envío, İspanya Merkez Bankası'nda 6926 referans numarası ile kayıtlı bir yetkili finans kurumu.

Teknik servis, Alser Strasse'de bulunan Fonmoney GmbH tarafından sağlanmaktadır. 21/6, 1080 Viyana, Avusturya.