Fonmoney -

Kontör yollamak zor değil!

⇒ Fonmoney'den yeni "Türkiye'ye para transferi" hizmeti 

Yurt dışına kontör yollamak bir nevi hediye göndermek gibi birşey. Son zamanlarda konuyla ilgili yaklaşımlar da bu noktaya yoğunlaşıyor. Yani kontör yolamak ile kimi zaman hediye ve para yollamak arasında hemen pek bir fark bulunmuyor. Bu sebeple de yurt dışından kontör yüklemek giderek daha fazla kişinin ilgisini çekiyor.

Bununla beraber yurt dışında yaşayan Türkler için yurt dışından kontör yollama kaçınılmaz bir zorunluluk oluşturuyor. Bu durumda Türkiye'den rahatça kontör yüklenebilen GSM operatörleri yurt dışı hizmetleri ile pek ilgilenmiyor.

Fonmoney sitesine bir kez nbaktığınızda bu hizmetin müşteriler için ne kadar kolay sağlandığını fark edebilirsiniz. Fonmoney ile kontör yollamak tam anlamıyla kolaylık. İnternet üzerinden, bilgisayar baiında ve kolayca. Hediye yollamak gibi. Paket servise gitmenize gerek kalmadan.

Finansal hizmet Mi Envío Entidad de Pago, S.L., bir Transpaygo Limited yan kuruluşu, tarafından sağlanmaktadır. kayıtlı ofisi Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1. kat (08003 - Barselona) adresindedir. Mi Envío, İspanya Merkez Bankası'nda 6926 referans numarası ile kayıtlı bir yetkili finans kurumu.

Teknik servis, Alser Strasse'de bulunan Fonmoney GmbH tarafından sağlanmaktadır. 21/6, 1080 Viyana, Avusturya.