Fonmoney -

Kendi para birimimizle ödemek!

Hemen hepimizin kontörlü telefonları muhakkak olmuştur. Şu ana kadar bu sektörde olan değişikliklere rağmen kontör yükleme ilk gün olduğu gibi gelişmeye devam eden bir alan. Kontör yüklemede aşılması en zor sorunlardan biri ise farklı ülkelerde kontör yüklemek isteyen müşterinin karşılaştığı kur sorunları.

Kur sorunlarını aşmanın yolu ise uluslararası kontör yükleme sağlayan internet üzerinden kontör yükleme kanalları. Fonmoney gibi hizmetler karmaşık durumlarda kafa karışıklığını gideren ve kontör yüklemeyi mümkün kılan bir çeşitlilik sağlıyor. Fonmoney ile Azeri Manatı, Türk Lirası, Dolar, Euro gibi ödeme koşullarından yararlanılabiliyor. Yerel hizmetlere göre daha fazla çeşitlilik demek olan bu hizmet internetten kontör yüklemede alınan aşamayı da gözler önüne seriyor.

⇒ Fonmoney'den yeni "Türkiye'ye para transferi" hizmeti 

Finansal hizmet Mi Envío Entidad de Pago, S.L., bir Transpaygo Limited yan kuruluşu, tarafından sağlanmaktadır. kayıtlı ofisi Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1. kat (08003 - Barselona) adresindedir. Mi Envío, İspanya Merkez Bankası'nda 6926 referans numarası ile kayıtlı bir yetkili finans kurumu.

Teknik servis, Alser Strasse'de bulunan Fonmoney GmbH tarafından sağlanmaktadır. 21/6, 1080 Viyana, Avusturya.