Fonmoney -

Fransa'dan Türkiye'ye para göndermek Fonmoney ile güvenli ve ucuz

FB Beitrag MTTRP FRC

Fransa'daki herhangi bir EUR hesabından Türkiye'deki herhangi bir TL hesabına, cebinizi en çok düşünen döviz kuru fiyatları garantisiyle para gönderme rahatlığını yalnızca Fonmoney sunuyor! Fransa'dan Türkiye'ye para göndermek için şimdi tıklayın.

Fransa'dan Türkiye'ye para göndermek için neden Fonmoney'i tercih etmeniz gerektiğini kısaca anlatalım: 

► Fransa'dan EUR hesabınızdan kredi kartınızla Türkiye'deki herhangi bir bankadaki bir Lira hesabına para gönderme işlemi yapabilirsiniz. 

► Fonmoney ile Fransa'dan Türkiye'ye para gönderme ücreti yalnızca 1,99€'dur. Fransa'dan Türkiye'ye para gönderim ücreti haricinde başka gizli bir ücret yoktur. Alıcı hiçbir ücret ödemez. 

► Alıcıya ulaşacak miktarı anında görürsünüz. Fonmoney şeffaf döviz kuru fiyatı politikası uygulamaktadır. EUR olarak girdiğiniz TL miktarını anında görün. 

► Fonmoney bir banka güvenliğinde çalışır. Bankalar gibi denetlenir. Bu denetleme sayesinde sizlere para gönderme hizmeti sunabilmektedir. Ayrıntılı bilgiyi buradan okuyabilirsiniz. 

► Paranız alıcıya yalnızca 1-2 iş günü içinde ulaşır. 

► Paranız %100 güvendedir. Paranız ve bilgileriniz 3. kişilerden korunur. 

Fransa'dan Türkiye'ye para göndermek hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız, lütfen bize ulaşın. 

Fransa'dan Türkiye'ye para göndermek için tıklayın. 

 

Finansal hizmet Mi Envío Entidad de Pago, S.L., bir Transpaygo Limited yan kuruluşu, tarafından sağlanmaktadır. kayıtlı ofisi Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1. kat (08003 - Barselona) adresindedir. Mi Envío, İspanya Merkez Bankası'nda 6926 referans numarası ile kayıtlı bir yetkili finans kurumu.

Teknik servis, Alser Strasse'de bulunan Fonmoney GmbH tarafından sağlanmaktadır. 21/6, 1080 Viyana, Avusturya.