Fonmoney -

Fransa'dan para göndermek yerine kontör göndermek!

⇒Fonmoney'den müthiş hizmet: Fransa'dan Türkiye'ye para transferi hizmeti Fonmoney'de 

⇒Fransa'dan Türkiye'ye para göndermek için tıklayın

Fransa'da bankacılık sistemindeki sorunlar özellikle Türkiye'deki sisteme alışmış olanların hemen dikkatini çeker. Türkiye'de bulunan ve internet üzerinde kullanıcıların sıkça başvurdukları "Ekşi Sözlük" Fransa bankacılık sistemiyle ilgili eleştirileri olan Türk gençlerin yorumları ile dolu. Peki bu sorunların kaynağı ne?

Temelde değinilen en önemli konu Fransa'da bankacılık sisteminin ciddi bir internet bankacılığı altyapısı olmaması. Hesap açtırma ve kontrol konuları sanıldığı gibi eleştirilerin merkezinde durmuyor. Fakat Türkiye'ye para göndermek isteyen vatandaşları en çok düşündüren şey bunu şubelere gitmeden yapabilmek. İşlemleri nakit para kullanmadan, yani Türkiye'ye nakit para kullanmadan cüzi miktarlarda göndermek.

Kesilen görece işlem ücretlerini bir kenara bırakırsak Fransa'da bankaların internet işlemleri en temel hesap işlemleri ile sınırlı ve yeterli bilgi bulmak oldukça zor. Bu zorluklarla karşılaşan herkes için nakit para göndermek yerine başka alternatifler daha çekici gelecektir. Madem cüzi bir miktar için bu kadar çok çile çekilecek, en azında Fonmoney gibi hizmet sağlayıcılarla herkesin günlük hayatında en az para kadar kullandığı bir hizmeti, bilgisayar başından birkaç dakikada halletmek daha mantıklı durmuyor mu?

Finansal hizmet Mi Envío Entidad de Pago, S.L., bir Transpaygo Limited yan kuruluşu, tarafından sağlanmaktadır. kayıtlı ofisi Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1. kat (08003 - Barselona) adresindedir. Mi Envío, İspanya Merkez Bankası'nda 6926 referans numarası ile kayıtlı bir yetkili finans kurumu.

Teknik servis, Alser Strasse'de bulunan Fonmoney GmbH tarafından sağlanmaktadır. 21/6, 1080 Viyana, Avusturya.