Fonmoney -

Almanya'dan Turkcell kontör nasıl yüklenir?

türkiye kontör yükle

 

⇒ Fonmoney'den yeni "Türkiye'ye para transferi" hizmeti 

⇒ Almanya'dan Türkiye'ye para göndermek için şimdi tıklayın! 

Turkcell kontör yükleme nasıl yapılır? Almanya'dan Turkcell kontör nasıl yüklenir? Tabii ki sadece ve sadece Fonmoney ile! Fonmoney ile yurt dışından online Turkcell kontör yüklemek için tıklayın ve yükleme yapmak istediğiniz numarayı yazın. Bir sonraki adımda 20, 30 ve 50 TL kontör yükleme seçeneklerinden birini seçin. Ödemenizi kredi kartınızla veya banka kartınızla Sofort Überweisung sistemini kullanarak yapabilirsiniz. Turkcell kontör yükleme işleminizi Fonmoney'den Paysafecard ile de yapabilirsiniz. Paysafecard Turkcell kontör yükleme kolaylığı yalnızca Fonmoney'de! Üstelik yurt dışından alınmış kredi kartlarıyla Turkcell kontör alışverişi yapabileceğiniz en güvenli sayfa Fonmoney'dir.

 

Türkiye izinlerinizde kullandığınız Turkcell faturasız hatlarınız kontör yükleme işlemi yapmadığınız 180 günün sonunda yarı aktif, bu dönemi takip eden 90 günün sonunda aktif olmayan duruma geçer. Yani Turkcell hattınızın kapanmaması için 180 günde bir kontör yüklemeniz tavsiye edilir.

Finansal hizmet Mi Envío Entidad de Pago, S.L., bir Transpaygo Limited yan kuruluşu, tarafından sağlanmaktadır. kayıtlı ofisi Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1. kat (08003 - Barselona) adresindedir. Mi Envío, İspanya Merkez Bankası'nda 6926 referans numarası ile kayıtlı bir yetkili finans kurumu.

Teknik servis, Alser Strasse'de bulunan Fonmoney GmbH tarafından sağlanmaktadır. 21/6, 1080 Viyana, Avusturya.