Fonmoney -

Almanya'dan Türkiye'ye TL yükleme!

Fonmoney Türkiye'de bulunan GSM operatörü faturasız hatları için en kolay ve güvenilir kontör/TL yükleme hizmetlerinden birini sunmaya devam ediyor. Türkiye'yi en çok arayan ve buradaki yakınlarına ulaşmak isteyen topluluklardan biri de Almanya'da.  Tabi her ne kadar  Almanya'da yaşayan Türkler  için Türkiye bir anavatan ise de, iki farklı ülke arasında hizmet sektörleri arasında uyuşmazlık olması gayet doğal.

Haliyle Türkiye dışından Türkiye'deki faturasız hatlar kontör/TL yüklerken çeşitli problemler çıkıyor.  Ödeme şekli yüzünden çıkan problemleri aşmanın en kolay yolunu  Fonmoney sunuyor. Türkiye'deki GSM operatörü hatlarına yükleme yapmak isteyenler euro ile ödeme yapabiliyor ki bu Almanya'da yaşayanlar için kur farklarını karıştırmamak açısından büyük bir avantaj demek oluyor.

 

Finansal hizmet Mi Envío Entidad de Pago, S.L., bir Transpaygo Limited yan kuruluşu, tarafından sağlanmaktadır. kayıtlı ofisi Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1. kat (08003 - Barselona) adresindedir. Mi Envío, İspanya Merkez Bankası'nda 6926 referans numarası ile kayıtlı bir yetkili finans kurumu.

Teknik servis, Alser Strasse'de bulunan Fonmoney GmbH tarafından sağlanmaktadır. 21/6, 1080 Viyana, Avusturya.