Fonmoney -

Almanya'dan Türkiye'deki cep telefonlarına nasıl TL yollanır?

⇒Fonmoney'den yeni hizmet: Almanya'dan Türkiye'ye para gönderme hizmeti için tıklayın! 

Vodafone Türkiye, Turkcell veya Avea! Hiç fark etmez. Almanya’dan Türkiye’deki cep telefonlarına, faturasız hat sahibi sevdiklerinizin cep telefonlarına kontör yüklemek, TL göndermek, TL yollamak çok kolay! Yapmanız gereken tek şey Fonmoney sayfasına tıklamak = www.fonmoney.net/tuerkiye. Şimdi işleminizi sadece 3 adımda gerçekleştirebilirsiniz. Sevdiklerinize kontör mü göndermek istiyorsunuz? Türkiye izninde kullandığınız faturasız hatta TL mi yüklemek istiyorsunuz? Türkiye izninde kullandığınız faturasız hattınızın kapanmaması için Almanya’dan kolayca TL yükleme, kontör yükleme, TL gönderme mi yapmak istiyorsunuz? O halde doğru adrestesiniz. Fonmoney ile güvenilir şekilde kontör yüklemek çok basit. Nasıl mı?

3 adımda TL yükleyin

Önce Fonmoney Almanya sayfasına giriş yapın. Ardından yükleme yapmak istediğiniz telefon numarasını girin. Bu telefon numarası Turkcell, Vodafone, Avea’ya bağlı olsun. Fonmoney’de Turkcell kontör yükleme yani TL yükleme, Vodafone Cep Lira yükleme, Avea kontör yükleme yani TL yükleme yapmak mümkün. Almanya’dan Türkiye’ye kontör yollama, Almanya’dan Türkiye’ye TL gönderme, TL yollama Fonmoney ile basit ve güvenilir. Türkiye’deki tüm operatörlere ait numaralar için işlem aynıdır. Numarayı girdikten sonra yüklemek istediğiniz bakiye miktarını girin. Faturasız hat bir kampanya paketi içeriyorsa, paket avantajlarından yararlanabileceğiniz miktarda yükleme yapmanızı tavsiye ederiz. Örneğin Turkcell’in Alo Avrupa Paketi şu anda 12 TL. Hazır Kartlı Turkcell hatları Yurt Dışı Nar Paketi’nden faydalanmak için 30 TL yükleme yapmalı. Avea’nın Yıkılan Paket’i 19 TL; yani Fonmoney üzerinden 20 Liralık yükleme yapmanız halinde Avea Yıkılan Paketi’niz (eğer başvurulmuş ise) aktive olacaktır. Vodafone’un her yüklemede 1GB internet, 500 dakika konuşma ve 500 SMS içeren Esnek Tarifesi ise yine 19 TL.

Almanya’dan Türkiye’ye güvenli kontör yükleme

Fonmoney, Almanya’dan Türkiye’ye kontör yüklemenin, Türkiye’deki faturasız hatlara TL yollamanın en kolay yolu olduğu kadar en güvenli yolu da. Yüklemek istediğiniz TL yani kontör miktarını seçtikten sonra sıra ödeme işlemini hangi yolla yapmak istediğinizi seçmeye geliyor. Burada sizi kredi kartı ile ödeme, Sofort Banking yani hızlı havale veya Paysafecard ile ödeme seçenekleri bekliyor. Paysafecard’ı Almanya’da pek çok yerde bulabilmeniz mümkün. İçerisinde bulunan kredi ile tek seferde kullanıp güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Fonmoney’nin kullandığı 3-D Secure sistemi sayesinde kredi kartınız ile yaptığınız alışverişlerde tam güvenlik sağlanır. Ödeme işlemi sonunda kontör alıcıya iletilir ve operatörünüz tarafından faturasız hattınıza kontör yüklendiğine dair bir mesajla bilgilendirme yapılır. Bir not: Örneğin Turkcell’in online sitesinde Alman kredi kartlarınızla alışveriş yapmak mümkün değilken, Fonmoney ile mümkün ☺

Üye olmadan kontör yükle

Gördüğünüz gibi Fonmoney ile Almanya’dan da Türkiye’deki faturasız hatlara kontör yüklemek oldukça basit. Yapmanız gereken üç işlem arasında kesinlikle üye olmak, kimlik bilgisi vermek gibi can sıkıcı işlemler yok; Fonmoney dünyanın her yerine en kolay yolunu sunar. Üye işlemi olmadığı gibi, üyelik ücreti de yok. Yani üyelik ücreti ödemeden, en güvenli ve en hızlı yoldan Almanya’dan Türkiye’ye kontör gönderme Fonmoney ile mümkün.

Sevdiklerinizle hep iletişimde kalabilmeniz dileğiyle...

Finansal hizmet Mi Envío Entidad de Pago, S.L., bir Transpaygo Limited yan kuruluşu, tarafından sağlanmaktadır. kayıtlı ofisi Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1. kat (08003 - Barselona) adresindedir. Mi Envío, İspanya Merkez Bankası'nda 6926 referans numarası ile kayıtlı bir yetkili finans kurumu.

Teknik servis, Alser Strasse'de bulunan Fonmoney GmbH tarafından sağlanmaktadır. 21/6, 1080 Viyana, Avusturya.