Almanya'dan Türkiye'ye para yollayın

Fonmoney ile Almanya'dan Türkiye'ye para yollamak zor ve masraflı bir iş olmaktan çıkıyor!
Sadece 1,99 € ücretle, en aktüel döviz kurundan faydalanarak Türkiye'ye para yollama kolaylığı!

Almanya'dan Türkiye'deki TL hesaplarına direkt olarak para yollama rahatlığı Fonmoney'de! Almanya'dan Türkiye'ye para yollama işleminin en ucuz, en güvenli ve en kolay halini sunan Fonmoney, cebinizi en çok düşünen kur fiyatlarını garanti ediyor.
Türkiye'ye nasıl para yollanır?
  1. Almanya'dan Türkiye'ye para yollamak için, göndermek istediğiniz miktarı yazın. Gönderim ücreti 1,99€'dur.

  2. Fonmoney üyesi değilseniz, ücretsiz olarak üye olun. Fonmoney üyesi iseniz giriş yapın.Böylece işleminizin durumunu takip edebilirsiniz.

  3. Alıcının banka hesabında geçtiği şekliyle IBAN numarasını, isimini ve telefon numarasını giriniz.

  4. Alıcı hiçbir ücret ödemez, siz de hiçbir gizli ücret ödemezsiniz. Alıcının bilgilerinin doğru girildiğinden eminseniz, bir sonraki adıma geçin.

  5. Yüksek miktarlı transferlerde kimlik onay işlemi gereklidir. Bu konudaki sorularınız için bize danışabilirsiniz.

  6. Türkiye'ye para yollamak için, Euro hesabınızdan Sofort Überweisung ile veya kredi kartı (Visa- Mastercard) ile gerçekleştirin.

  7. Ödeme gerçekleştikten sonra yollamış olduğunuz para miktarı alıcıya doğru yola çıkar ve 1-2 iş günü içinde alıcıya ulaşır.
Fonmoney ile Almanya'dan Türkiye'ye para yollamak hızlı, ucuz ve güvenli

Almanya'daki herhangi bir EUR hesabınızdan Türkiye'deki İşbankası, Garanti Bankası, Denizbank, Finansbank,Vakıfbank, Ziraat Bankası, Akbank kısacası herhangi bir bankada bulunan bir TL hesabına, alıcının IBAN numarasına direkt olarak para yollayabilirsiniz. Fonmoney ile Almanya'dan Türkiye'ye para yollamak ucuz, güvenli ve kolaydır. Gizli ücret ödenmez. Alıcı hiçbir şekilde ücret ödemez. Yollamış olduğunuz para direkt olarak alıcının hesabına geçer ve alıcı parayı almak için bir banka sırasında beklemek zorunda kalmaz. Almanya'dan Türkiye'ye para yollama ücreti Fonmoney'de yalnızca 1,99€'dur.

Cebinizi en çok düşünen Fonmoney için şeffaflık ve müşteri memnuniyeti en önemli sırada gelir. Fonmoney, dünya üzerinde binlerce finans kurumu ve bankayı denetleyen FCA (Financial Conduct Authority) tarafından denetlenmektedir. Böylece Almanya'dan Türkiye'ye para yollarken hem paranız hem de kişisel bilgileriniz, hem de paranız Fonmoney’de en az bir bankada olduğu kadar korunmuş olur. Almanya'dan Türkiye'ye para yollamak istediğinizde SSL sertifikalı web sitemiz kredi kartı ve banka kartı bilgilerinizi korur. Fonmoney'e neden güvenebileceğinizi detaylı bir şekilde bu linkte anlattık.

Yıllardır sunduğu online kontör yükleme hizmeti ile müşterilerinin güvenini kazanan Fonmoney güvenliğinizi korumakta olduğu kadar sorunlarınızı çözmede de yılların deneyimine sahiptir. Fonmoney Müşteri Hizmetleri müşterilerimizin Almanya'dan Türkiye'ye para gönderme işlemi yaparken yaşayabilecekleri her sorunda müşteri memnuniyeti ile sonuçlanacak çözümler sunmak için çalışmaktadır. Almanya'dan Türkiye'ye para göndermek için hemen tıklayabilir veya Almanya'dan Türkiye'ye düzenli para yollama ve kontör yükleme işlemi yapan müşterilerimizin deneyim ve memnuniyet ifadelerine uluslararası bir platform olan Trustpilot üzerinden veya Facebook sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

"Almanya'dan Türkiye'ye para yollamanın en ucuz yolu nedir?", "Almanya'dan Türkiye'ye nasıl para yollanır?", "Almanya'dan Türkiye'ye para yollama ücreti nedir?" gibi sorularınız için bize ulaşın.