Fonmoney -

Yaz hazırlıkları başlasın!

Avrupa’da 2015 yazının ilk günlerine bol güneşle girdiğimiz şu günlerde çalışmak, evde oturmak, öğrenciler için sınavlara hazırlanmak iyice zorlaşmaya başladı. Önümüzde bir de mübarek Ramazan ayı var. Ramazan bittiğinde hem Ramazan Bayramı, hem de Türkiye’de geçireceğimiz izin günleri bizleri bekliyor olacak.

Biz Fonmoney Türkiye ekibi her sene Türkiye izinlerinde aynı şeyi yaşardık: Bir yıl önce Türkiye’de akrabalarımızla, yakınlarımızla görüşmek için aldığımız faturalı hat kontör yüklemesi yapılmadığı için kapanmış olurdu. Faturasız hattı yeniden açtırmak da, yeni faturasız hat almak da hem masraflı, hem de zaman kaybı.

Elbette bu sorun online hizmet veren Fonmoney ile çözüldü. Artık sene içinde bir veya iki defa Fonmoney ile Türkiye faturasız hattınıza kontör yükleyerek faturasız hattınızın kapanmasına ve kötü sürprizlere engel olabilirsiniz. Fonmoney’nin sunduğu diğer bir avantaj ise Türkiye’deki akrabalarınıza online kontör gönderme kolaylığı sunması. Online kontör yükleme yaparak akrabalarınızı sevindirebilir, sizler için cüzi gelebilecek fiyatlarla akrabalarınıza maddi destek olabilirsiniz. Özellikle Ramazan Ayı’nda ve Ramazan Bayramı’nda sevdiklerimizle, akrabalarımızla iletişimde kalmak her zamankinden önemlidir.

Evet, 25 ila 30 derece arasında değişen hava sıcaklıkları bizi yaz aylarına hazırlamaya başladı. Bu hazırlıklarınıza Fonmoney de Türkiye’ye online kontör yüklemenin en kolay yolunu sunarak katkıda bulunmaktan mutluluk duyuyor. Herkese güzel bir yaz dileriz!

Finansal hizmet Mi Envío Entidad de Pago, S.L., bir Transpaygo Limited yan kuruluşu, tarafından sağlanmaktadır. kayıtlı ofisi Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1. kat (08003 - Barselona) adresindedir. Mi Envío, İspanya Merkez Bankası'nda 6926 referans numarası ile kayıtlı bir yetkili finans kurumu.

Teknik servis, Alser Strasse'de bulunan Fonmoney GmbH tarafından sağlanmaktadır. 21/6, 1080 Viyana, Avusturya.