Fonmoney -

Turkcell ile kontör yükleme!

⇒Fonmoney'den yeni "Türkiye'ye para transferi" hizmeti 

⇒ Almanya'dan Türkiye'ye para göndermek için şimdi tıklayın! 

Tükiye’deki hatlara kontör yüklemede yaşanan en önemli sorunlardan biri hemen tüm GSM operatorlerinin farklı sistemler ve platformlar kullanıyor olmaları. Turkcell, Avea, Vodafone, kendi intenet siteleri uzerinden kontör yükleme hizmetleri sunmalarına ragmen hangi siteye girerseniz girin, farklı bir site yapısı ile karşılaşacaksınız. Bunun yanında sitenin reklam ile dolu sayfalarını geçerek işleminizi yapabileceğiniz sayfaya ulaşmak kolay olmayabilir.

Bu üzerinde durduğumuz sorunların karşınıza çıkabileceği internet sitelerinden biri Türkiye’deki pazarın en önemli aktorlerinden olan Turkcell’e ait. Turkcell sayfasında kontör yüklemek için dolaşırken adeta kaybolmak mümkün. Bunun dışında sadece kredi kartı ile ödemek zorundasınız.

Ayrıca GSM operatörleri bankalarla ortak çalışıyor ve müşterileri kontör yüklemek için banka aramaları yapmak zorunda kalıyor.  Arama ve mesaj yoluyla kontör yüklerken son derece hızlı olmak gerekebiliyor ve bu süreçte istenmeyen hatalar da oluşuyor. 

Turkcell’in sundugu hizmetlerle kıyaslandıgında Fonmoney ile kontör alıp gondermek çok daha kolay. Birincisi Fonmoney internet platformu olarak kurgulanmış ve tek bir alana yogunlaşarak işini daha uzmanca başarıyor. Site üzerinde hiç bir şey aramanıza gerek kalmadan kontör yükleme işleminizi hızlıca gercekleştiriyor. Ayrıca Fonmoney üzerinden çok daha fazla ödeme seçenegine ulaşabiliyorsunuz ki, belki de alanında en büyük ayrıcalık ödeme seçeneklerinin çeşitliliğinde ortaya çıkıyor.

Finansal hizmet Mi Envío Entidad de Pago, S.L., bir Transpaygo Limited yan kuruluşu, tarafından sağlanmaktadır. kayıtlı ofisi Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1. kat (08003 - Barselona) adresindedir. Mi Envío, İspanya Merkez Bankası'nda 6926 referans numarası ile kayıtlı bir yetkili finans kurumu.

Teknik servis, Alser Strasse'de bulunan Fonmoney GmbH tarafından sağlanmaktadır. 21/6, 1080 Viyana, Avusturya.