Fonmoney -

Turkcell Hatlara TL Yüklerken Avrupalı Kredi Kartlarının Kullanımı

asdas12345

⇒Fonmoney'den yeni "Türkiye'ye para transferi" hizmeti 

⇒ Almanya'dan Türkiye'ye para göndermek için şimdi tıklayın! 

Mesela Almanya’da yaşıyorsunuz ve Türkiye’de Turkcell faturasız hatta sahip bir yakınınızın hattına TL yüklemek istiyorsunuz. Veya Fransa’da yaşıyorsunuz ve Türkiye’de geçirdiğiniz izinlerinizde kullandığınız faturasız hattınızın kapanmaması için 6 ayda bir yükleme yapmanız gerekiyor. Her iki durumda da Avrupa’da yaşadığınız ülkenin bankalarından size tahsis edilen, yaşadığınız yerde örneğin Almanya’da, Fransa’da veya İngiltere’de kullandığınız kredi kartı ile alışveriş yapmak istiyorsunuz.

Size bir kötü, bir de iyi haberimiz var. Kötü haber: Maalesef, Turkcell’e ait faturasız hatlara Avrupa’nın neresinde olursanız olun yaşadığınız yerde kullanmakta olduğunuz, yaşadığınız yerin bankalarından aldığınız kredi kartlarını Turkcell’in kendi “TL Yükle” sisteminde kullanamıyorsunuz. Güvenlik nedeniyle Turkcell bu işlemi sağlamıyor. Kısacası Turkcell'in web sitesinde Almanya'da veya İngiltere'de yani Avrupa'da kullandığınız kredi kartını kullanamıyorsunuz.

İyi haber: Fonmoney, dünyanın neresinde olursanız olun, hangi ülkede olduğunuz fark etmeksizin, hangi kredi kartıyla alışveriş yapmak isterseniz isteyin size bu hizmeti sağlıyor. Yani Fonmoney kontör yükleme servisini dilediğiniz kredi kartınızla kullanabiliyorsunuz. Fonmoney'de dünyanın neresinde olursanız olun istediğiniz kredi kartını kullanabiliyorsunuz.

“Peki ya güvenlik?”

Fonmoney, kredi kartı alışverişlerinde veri gizliliğiniz ve güvenliğinizi sağlamak için uluslararası bir online alışveriş sistemi olan 3D-Secure’u kullanmaktadır. Bu sistemi tüm büyük firmalar müşteri güvenliği için kullanmaktadır. Bu sistemde yapmanız gereken tek şey bankanızdan sizin kredi kartınız için özel olarak verilecek 3D-Secure şifresini almak.

“Fonmoney ile nasıl TL yüklerim?”

Yapmanız gereken tek şey Fonmoney’nin web sitesini ziyaret etmek. Karşınıza çıkacak boşluğa TL yükleme, kontör gönderme, TL yollama, TL gönderme, kontör yollama yapmak istediğiniz telefon numarasını yazın. Ardından yollamak istediğiniz miktarı yazın. Fonmoney sevdiklerinize göndermeniz için 15, 20, 30 ve 50 TL miktarlarında kontör seçenekleri sunmaktadır. Ardından ödeme ekranına geleceksiniz. Burada da görebileceğiniz gibi tek ödeme seçeneği kredi kartı değil. Kredi kartınızla alışveriş yapmak için kendinizi her şeye rağmen güvende hissetmezseniz Sofort Banking yani banka hesabınızdan anında havale yöntemiyle veya tek kullanımlık Paysafecard ile alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartı haricindeki bu iki ödeme şeklinde de yine ödeme için bu sistemlerin uluslararası, güvenliği son derece iyi sağlanmış sistemlerine bağlanırsınız ve ödemeyi o sitelerde güvenli bir şekilde gerçekleştirirsiniz. Ödeme gerçekleştiğinde ödemesi gerçekleşen Turkcell TL, Avea TL veya Vodafone Cep Lira anında alıcının telefonuna ulaşır.

TL Yollamak Hiç Bu Kadar Kolay ve Güvenli Olmamıştı

İşte sevgili dostlar! Fonmoney ile Avrupa’nın neresinde olursanız olun, İngiltere’den, Almanya’dan, Avusturya’dan, Fransa’dan, İspanya’dan Türkiye’ye kontör yollamak, TL yüklemek, kontör yüklemek bu kadar güvenli ve hızlı. Ayrıca da çok basit ve kolay. Bu kadar pratik bir sistemi siz de denemek istemez misiniz? Herkese sevgilerimizi sunarız.

Finansal hizmet Mi Envío Entidad de Pago, S.L., bir Transpaygo Limited yan kuruluşu, tarafından sağlanmaktadır. kayıtlı ofisi Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1. kat (08003 - Barselona) adresindedir. Mi Envío, İspanya Merkez Bankası'nda 6926 referans numarası ile kayıtlı bir yetkili finans kurumu.

Teknik servis, Alser Strasse'de bulunan Fonmoney GmbH tarafından sağlanmaktadır. 21/6, 1080 Viyana, Avusturya.