Fonmoney -

TL, Euro veya Sterlin ile ödeyin

Fonmoney ile dünyanın dört bir yanından, internet bağlantınızın olduğu her noktadan Türkiye'ye kontör yükleyebilirsiniz. Türkiye'deki hatlara yapılacak kontör yüklemelerinde TL, Euro veya Pound ile ödeme yapabilirsiniz.

Özellikle Avrupa'da yaşayan gurbetçilerimiz hem aileleriyle irtibat halinde kalmak, hem Türkiye'deki yakınlarına maddi manevi destek olmak adına veya kendi hatları için sıkça Fonmoney'nin online hizmetlerinden faydalanıyor. Bildiğiniz gibi Fonmoney ile kontör yüklemek çok kolay. Kayıt olmanıza gerek yok. Tek yapmanız gereken şey Fonmoney adresini ziyaret ederek ekran üzerinde gördüğünüz boşluğa kontör yüklemek istediğiniz telefon numarasını girmek. Ardından yükleme yapmak istediğiniz miktarı seçebilirsiniz. Ödeme seçeneklerimiz arasında kredi kartı, hemen havale veya Paysafecard ile ödeme bulunmaktadır. Aynı sayfada Fonmoney ile bağlandığınız ülkeye göre değişim gösteren para birimi seçenekleri göreceksiniz. Örneğin Euro ile ödeme yapabileceğiniz gibi, İngiltere'den bağlanıyorsanız Sterlin yani Pound ile ödeme de yapabilir, Avrupa'nın her bölgesinden kolayca kontör yükleyebilirsiniz.

Unutmayın! İster İspanya'dan ister Hollanda'dan, ister Almanya'dan, ister İngiltere'den Türkiye'ye kontör yüklemek isteyin. Her ülkeden aynı kolaylıkta kontör yüklemek için Fonmoney'e başvurun. AlKontörlerinizi mutlu günlerde sevdiklerinizle haberleşerek harcayabilmenizi dileriz.

Finansal hizmet Mi Envío Entidad de Pago, S.L., bir Transpaygo Limited yan kuruluşu, tarafından sağlanmaktadır. kayıtlı ofisi Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1. kat (08003 - Barselona) adresindedir. Mi Envío, İspanya Merkez Bankası'nda 6926 referans numarası ile kayıtlı bir yetkili finans kurumu.

Teknik servis, Alser Strasse'de bulunan Fonmoney GmbH tarafından sağlanmaktadır. 21/6, 1080 Viyana, Avusturya.