Fonmoney
Worldwide remittance and mobile top-up

Telefonlar Türkiye tatiline hazır mı?

Bazılarımız çoktan Türkiye'ye vardı, bazılarımız Türkiye'deki sevdikleriyle buluşacağı günü iple çekiyor. Türkiye'de Avrupa'da kullandığınız kredi ve banka kartlarınız ile internet üzerinden güvenli bir şekilde kontör alışverişi yapmanızın tek yolu Fonmoney'den geçiyor. Türkiye'nin neresinde olursanız olun, internet bağlantınızın bulunduğu her noktadan Fonmoney kontör yükleme servisine bağlanabilir ve tüm operatörler için kontör yükleme yapabilirsiniz.

Diğer taraftan Türkiye'de kullandığınız faturasız hatların kontör yüklemeden geçen 180 gün sonrasında yarı aktif, sonraki 90 gün içinde tamamen kapandığını unutmayın. Türkiye'ye gitmeden önce kontörünüzü Fonmoney ile yükleyin, hattınızın kapanma tehlikesini ortadan kaldırın. Sevdiklerinize Türkiye'ye ayak basar basmaz, anında, sorunsuz ulaşın.

Yapmanız gereken tek şey Fonmoney sayfasını ziyaret etmek. Kontör yüklemek istediğiniz Turkcell, Avea, Vodafone ve Türk Telekom numarasını yazın, ardından kaç kontör yüklemek istediğinizi seçin, ardından ödeme tercihinizi yapın. Ödemelerinizi Paysafecard, kredi kartı veya banka kartı ile yapabilirsiniz.

Fonmoney, tüm kullanıcılarına ve Fonmoney ile tanışan herkese şahane bir Türkiye tatili geçirmelerini diler!