Fonmoney -

Tatiller de kontörsüz kalmayın!

Evet bahar ayları geldi, havalar güzel, çeşitli tatiller de yaklaşıyor ki bunların belki de en önemlisi okulların tatile gireceği yaz dönemi. Birçoğumuz için artık zorlu iş dönemlerini arkada bırakacağımız güneşli günler yaklaşıyor. Bu da tabi ki tatil demek.

İnsan ne kadar yoğun bir çalışma dönemi geçirirse o kadar uzun da bir tatil istiyor haliyle. Uzun tatillere gitmenin bir sürü yan etkisi de yok değil. Özellikle tüm sevdikleriniz arkanızda bıraktığınız hissi belki de tatilimizi kısa tutmayı düşündüren en önemli etken.

Yine de günümüz teknolojileri sizi sevdiklerinizden ayrı hissettirmemek için var. Artık Fonmoney gibi hizmetler dünyanın neresinde olursanız olun sevdiklerinize ulaşmanızı sağlıyor. Cep telefonunuz en son model olsa da hizmet sağlayıcı bağlantınızı kuran esas element ve konuşmanın da bir ücreti var tabi.

İşte bu noktada ücret sorun değil derken ya olağanüstü faturalar geliyor ya da bir anda kontör bitiyor. Hemen yüklemek gerekiyor, neyle nasıl ödenecek?  Sorunlar kafanızı rahatsız etmesin istiyorsanız Fonmoney hizmetlerine hemen göz atın. Kredi kartı, Paysafe gibi ödeme imanları, 3d Secure güvencesi. Hem de internetten, yani dünyanın neresinde olursanız olun.

Tatil gelmeden en iyisi siz önleminizi alın, ve şimdiden tatilin keyfini çıkarın

Finansal hizmet Mi Envío Entidad de Pago, S.L., bir Transpaygo Limited yan kuruluşu, tarafından sağlanmaktadır. kayıtlı ofisi Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1. kat (08003 - Barselona) adresindedir. Mi Envío, İspanya Merkez Bankası'nda 6926 referans numarası ile kayıtlı bir yetkili finans kurumu.

Teknik servis, Alser Strasse'de bulunan Fonmoney GmbH tarafından sağlanmaktadır. 21/6, 1080 Viyana, Avusturya.