Fonmoney -

Türkiye özlemini geçici olarak giderecek 5 şey

Sen de bizim gibi Avrupa’nın bir köşesinde yaşıyor ve Türkiye’yi, Türkiye’deki sevdiklerini mi özlüyorsun? İçinde bulunduğun duygu dünyasını çok iyi anlıyor ve sana bu yazıyı armağan ediyoruz.

Sevdiklerinle iletişimde kal

Dünyanın en güvenli, en hızlı ve kullanımı en kolay online kontör yükleme hizmeti Fonmoney’i kullanarak Türkiye’deki sevdiklerinin Turkcell, Vodafone veya Avea faturasız hatlarına kontör yükle. Hem onlar seni arayabilsin, hem de sen onları ara. Onlara kontör yükleyerek hem maddi, hem manevi destek olmuş olacaksın. Kontör yüklemek Türkiye özlemini geçici olarak giderecek 5 şeyden biri. Kontör yükledikten sonra sevdiklerine mesaj at ve “Sürpriiiiz”!

Sosyal medyayı daha etkili kullan

Sosyal medyayı daha etkili kullanarak sevdiklerine bir adım daha yaklaşabilirsin. Facebook ve Instagram’da sadece fotoğraflara bakmakla kalma, hal hatır sor. Twitter da Türkiye’de çok ünlü. Bol bol tweet okuyarak hasretini giderebilirsin. Kontör yüklediğin takdirde sevdiklerinin sınırsız internete kavuşmasına da yardımcı olursun. Online kontör yükleme hizmeti Fonmoney’nin Facebook adresini takip ederek Türkiye hasretini biraz olsun giderebilirsin.

Türk yemekleri akşamı düzenle

Yaşadığın yerdeki arkadaşların için kendi yörenin yemeklerini pişirip sunacağın bir akşam yemeği düzenle. Biliyorsun, Türkiye kalabalık sofralarıyla ünlüdür ve Türkiye’de olmak aynı zamanda yalnız olmamak anlamına gelir. Arkadaşlarını davet et ve mis gibi Anadolu mutfağı yemeklerinin kokusuyla özlemin bir nebze azalsın.

Yeni insanlarla tanış

Türkiye’den gelen diğer insanlarla tanışıp kaynaşmak, onlarla Türkiye’de yapılan aktiviteleri yapmak hasretini azaltır. Örneğin oturup beraber bir Türk müziği dinlemek bile fark yaratacaktır.

İçine kapanma

 Türkiye’yi özlemek konusunda yapabileceğin en kötü şey evde içine kapanmak olacaktır. 4. Maddede de söylediğimiz gibi bol bol insanlarla tanış, onları yemeğe davet et. Sevdiklerinle daha fazla iletişim kurmak için Avea, Vodafone, Turkcell hatlarına kontör yükle. Kontör yüklerken kredi kartı, Paysafecard veya anında havale seçeneklerinden birini kullanabilirsin.

Finansal hizmet Mi Envío Entidad de Pago, S.L., bir Transpaygo Limited yan kuruluşu, tarafından sağlanmaktadır. kayıtlı ofisi Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1. kat (08003 - Barselona) adresindedir. Mi Envío, İspanya Merkez Bankası'nda 6926 referans numarası ile kayıtlı bir yetkili finans kurumu.

Teknik servis, Alser Strasse'de bulunan Fonmoney GmbH tarafından sağlanmaktadır. 21/6, 1080 Viyana, Avusturya.