Fonmoney -

Türkiye’den MTC Kontör Yükleme

MTS yani MTC faturasız hatlarınıza Ukrayna’da değilseniz, dünyanın başka bir ülkesindeyseniz mesela Türkiye’de, nasıl Grivna yükleyeceksiniz? MTC kontör yükleme, MTC kontör yükleme, Ukrayna’da MTC hatlarına Türkiye’den kontör, MTS hatlarına Türkiye’den kontör yüklemek için Fonmoney’i kullanabilirsiniz.

Nasıl mı? Fonmoney Türkiye sayfasından Ukrayna’yı seçin. Karşınıza çıkacak ekranda Kontör Yükleme butonuna basın. Bir sonraki adımda MTC faturasız hattınızın (MTS faturasız hattınızın) numarasını girin. Yüklemek istediğiniz MTC kontör (MTS kontör) miktarını seçin. 150, 200, 250 UAH Grivna değerlerinde kontör yükleme işlemi yapabilirsiniz. Bir sonraki adımda ödeme ekranına geleceksiniz ve burada kredi kartı ile veya Paysafecard ile güvenli bir şekilde Ukrayna’daki telefonunuza Türkiye’den Grivna kontör yükleme yapabilirsiniz.Kontörlerinizi güzel günlerde kullanmanız dileğiyle!

Finansal hizmet Mi Envío Entidad de Pago, S.L., bir Transpaygo Limited yan kuruluşu, tarafından sağlanmaktadır. kayıtlı ofisi Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1. kat (08003 - Barselona) adresindedir. Mi Envío, İspanya Merkez Bankası'nda 6926 referans numarası ile kayıtlı bir yetkili finans kurumu.

Teknik servis, Alser Strasse'de bulunan Fonmoney GmbH tarafından sağlanmaktadır. 21/6, 1080 Viyana, Avusturya.