Fonmoney -

Türkiye’den Kyivstar Kontör Yükleme

Ukrayna’da yaşayanlara müjde! Artık dünyanın neresinde olursanız olun Kyivstar hatlı telefonlarınıza Fonmoney ile kolayca Grivna yükleyebileceksiniz. Nasıl mı? Hemen anlatalım.

Türkiye'den Ukrayna'ya Nasıl Kontör Gönderilir?

Örneğin Ukrayna’da öğrencisiniz ve Türkiye’de yaz tatilindesiniz. Biliyoruz ki Ukrayna’da kullandığınız Kyivstar hattınıza ayda bir yükleme yapmanız gerekiyor ki, paketiniz aktive olsun. Türkiye’den Kyivstar kontör yükleme, Ukrayna Kyivstar kontör yükleme, Kyivstar kontör gönderme, Kyivstar kontör yollama için ne yapmak gerekiyor? Hemen Fonmoney kontör yükleme sayfasını tıklayın, Kyivstar hatlı telefon numarasını girin. 150, 200 veya 250 UAH (Grivna) tutarlarından birini seçin ve ödeme ekranına gelin. Ödeme ekranında da görebileceğiniz gibi dilerseniz kredi kartıyla, dilerseniz banka hesabınızdan veya Paysafecard ile ödeme yapabilirsiniz.

Ödeme işlemi gerçekleştiğinde Grivna kontör hemen Ukrayna Kyivstar hattınıza yüklenir. Aynı şekilde Türkiye’den Ukrayna’daki tüm faturasız hatlı telefonlara kontör gönderebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey Fonmoney Ukrayna sayfasına girmek. Daha ayrıntılı bilgi için bir diğer blog yazımızı da okuyabilirsiniz.

Finansal hizmet Mi Envío Entidad de Pago, S.L., bir Transpaygo Limited yan kuruluşu, tarafından sağlanmaktadır. kayıtlı ofisi Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1. kat (08003 - Barselona) adresindedir. Mi Envío, İspanya Merkez Bankası'nda 6926 referans numarası ile kayıtlı bir yetkili finans kurumu.

Teknik servis, Alser Strasse'de bulunan Fonmoney GmbH tarafından sağlanmaktadır. 21/6, 1080 Viyana, Avusturya.