Fonmoney -

Türkiye’den Beeline Kontör Yükleme

Ukrayna’da kullandığınız Beeline faturasız hattınıza Grivna kontör yüklemeniz gerekiyor ve nasıl yapacağınızı bilmiyor musunuz? O halde doğru adrestesiniz. Fonmoney ile Türkiye’den Beeline kontör yükleme işlemini yalnızca bir dakika içerisinde kredi kartı kullanarak veya banka havalesi veya Paysafecard seçeneklerinden yararlanarak gerçekleştirebilirsiniz.

Türkiye’den Ukrayna’daki Beeline hattınıza Grivna yüklemek için yapmanız gereken tek şey Fonmoney Ukrayna sayfasını ziyaret etmek ve ülkeyi seçimini Ukrayna’ya ayarlayarak ardından Beeline numaranızı girmek. +380 ile başlayan numara girme barına başına 0 koymadan kendi Beeline numaranızı girin ve ardından devam butonuna basarak kontör seçenekleri sayfasına gelin. Bu sayfada da görebileceğiniz gibi 150, 200 ve 250 UAH (Grivna) değerinde yükleme seçenekleri sunuyoruz. Seçiminizi yaptıktan sonra ödeme ekranına gelin ve ödeme seçeneklerinden birini seçin. Koşulları ve şartları kabul ettiğinize dair ibareyi işaretlemeyi unutmayın. Ödeme için kredi kartı veya banka hesabından ödeme veya Paysafecard ile ödeme için her ödeme tipinin güvenli ödeme sayfasına aktarılırsınız. Ödeme işlemi gerçekleştiğinde Türkiye’den Ukrayna’daki Beeline hattınıza yükleme işlemi tamamlanmış olur. Aynı işlemi Ukrayna’dayken de yapabilirsiniz.

Finansal hizmet Mi Envío Entidad de Pago, S.L., bir Transpaygo Limited yan kuruluşu, tarafından sağlanmaktadır. kayıtlı ofisi Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1. kat (08003 - Barselona) adresindedir. Mi Envío, İspanya Merkez Bankası'nda 6926 referans numarası ile kayıtlı bir yetkili finans kurumu.

Teknik servis, Alser Strasse'de bulunan Fonmoney GmbH tarafından sağlanmaktadır. 21/6, 1080 Viyana, Avusturya.