Fonmoney -

Sevdiklerin için küçük bir hediye

blog

 

⇒Fonmoney'den yeni "Türkiye'ye para transferi" hizmeti 

⇒ Almanya'dan Türkiye'ye para göndermek için şimdi tıklayın! 

Sevdiklerimize küçük bir hediye vermek için özel bir günü beklemenize gerek yok. Türkiye'deki sevdiklerinize Fonmoney'nin dünyanın en güvenli, kullanımı en kolay ve hızlı online kontör yükleme hizmetini kullanarak kontör gönderebilir, hem maddi hem manevi destek olabilir, onları özlediğinizi ve düşündüğünüzü gösterebilirsiniz. 

Nasıl mı? Daha önce de dediğimiz gibi oldukça kolay. Yapmanız gereken tek şey Fonmoney'nin Türkiye'ye kontör yükleme hizmetini ziyaret edin ve numarayı girin. Göndermek istediğiniz miktarı seçin. Fonmoney, Türkiye'deki Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom / Avea faturasız hatlara yüklenmek üzere 20, 30, 50 TL'lik kontör yükleme seçenekleri sunar. Almanya'dan, Avusturya'dan, Belçika'dan, Hollanda'dan, Azerbaycan'dan, İngiltere'den, Fransa'dan kontör yüklemek Fonmoney ile kolay, hızlı ve güvenli. Yüklemek istediğiniz kontör miktarını seçtikten sonra ödeme seçenekleri arasından kredi kartı, banka kartı ve Paysafecard ile ödeme seçeneklerinden birini seçebilirsiniz. Ödeme işlemi gerçekleştiğinde yükleme tamamlanır ve sevdiklerinize anında ulaşır. 

Soru ve görüşleriniz için [email protected] adresinden bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. 

Finansal hizmet Mi Envío Entidad de Pago, S.L., bir Transpaygo Limited yan kuruluşu, tarafından sağlanmaktadır. kayıtlı ofisi Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1. kat (08003 - Barselona) adresindedir. Mi Envío, İspanya Merkez Bankası'nda 6926 referans numarası ile kayıtlı bir yetkili finans kurumu.

Teknik servis, Alser Strasse'de bulunan Fonmoney GmbH tarafından sağlanmaktadır. 21/6, 1080 Viyana, Avusturya.