Fonmoney -

Paysafecard’la Türkiye’ye kontör göndermek güvenli ve hızlı

kontör yükle paysafecard

⇒Fonmoney'den yeni hizmet: Almanya'dan Türkiye'ye para gönderme hizmeti için tıklayın! 

⇒Fonmoney ile EUR hesaplarınızdan TL hesaplarına, Türkiye'ye para gönderin

Türkiye’deki tanıdıklarınız ve sevdikleriniz için bir yeni yıl hediyesi arıyor ve bulamıyor musunuz? Türkiye’de Turkcell, Vodafone ve Avea operatörlerine bağlı faturasız hatları kullanan sevdiklerinize kontör göndererek 2016 yılına girerken onlara maddi ve manevi destek olmaya ne dersiniz? Fonmoney ile Türkiye’deki sevdiklerinize kolayca, hızlı, güvenli ve kayıt olmaksızın kontör gönderebilirsiniz. Üstelik bunu yaparken kredi kartı kullanmanıza da gerek yok.

Sofort Überweisung yöntemini kullanarak Fonmoney üzerinden normal banka hesabınızdan ödeme yaparak kontör gönderebileceğiniz gibi, internet alışverişlerinde banka ve kredi kartlarını kullanmayı sevmeyenlerdenseniz Fonmoney’de Paysafecard kullan-at kartı kullanarak da kontör alışverişi yapabilirsiniz.

Paysafecard sayfasına girin ve size en yakın satış noktasını bulun. Fransa, İngiltere, Almanya, İspanya, İtalya, Norveç, İsveç, kısacası Avrupa’nın dört bir yanında Paysafecard satın alabilirsiniz. Yaşadığınız şehirde, size en yakın Paysafecard satış noktasını bulduktan sonra 10, 15, 20, 25, 30, 50 ve 100 Euro değerindeki kartlardan ihtiyacınıza uygun olanını alın. Fonmoney sayfasında alışverişe başlamadan önce Paysafecard üyesi olmayı unutmayın.

Bu noktadan sonra Fonmoney online kontör yükleme, online TL yükleme hizmetini kullanarak Türkiye’ye yurt dışından kontör gönderme işlemini gerçekleştirmek çocuk oyuncağı. Paysafecard’ınızı yanınızda hazır bulundurun. Fonmoney kontör yükleme sayfasına gelerek kontör yükleme işlemi yapmak istediğiniz telefon numarasını girin. Paysafecard’ınızın miktarından yüksek olmayan bir kontör miktarı seçin. Ödeme ekranında Paysafecard ile ödeme seçeneğini tıklayın ve ödeme işlemine başlayın. 16 haneli Paysafecard kodunuzu girin, üyelik bilgilerinizi ve şifrenizi kullanarak sisteme giriş yapın. Sizin güvenliğiniz için Paysafecard ile ödemeler Paysafecard’ın kendi güvenli sayfasında gerçekleşir. İşte bu kadar! Ödeme işlemi gerçekleştiğinde kontör sevdiklerinize ulaşmış olur.

Finansal hizmet Mi Envío Entidad de Pago, S.L., bir Transpaygo Limited yan kuruluşu, tarafından sağlanmaktadır. kayıtlı ofisi Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1. kat (08003 - Barselona) adresindedir. Mi Envío, İspanya Merkez Bankası'nda 6926 referans numarası ile kayıtlı bir yetkili finans kurumu.

Teknik servis, Alser Strasse'de bulunan Fonmoney GmbH tarafından sağlanmaktadır. 21/6, 1080 Viyana, Avusturya.