Fonmoney -

Paysafecard ile Türkiye'deki hatlara kontör yükleme

kontör yükle fonmoney

 

⇒Fonmoney'den yeni hizmet: Almanya'dan Türkiye'ye para gönderme hizmeti için tıklayın! 

⇒Fonmoney ile EUR hesaplarınızdan TL hesaplarına, Türkiye'ye para gönderin

Belçika, Hollanda, Almanya, İspanya, Avusturya, İsveç, Norveç, Danimarka ve Fransa'dan, kısacası Avrupa'nın dört bir yanından Türkiye'deki faturasız hatlara kontör yüklemek isteyen fakat ödeme sırasında kredi kartı kullanmak istemeyen müşterilerimiz Paysafecard kullanıyor. 

Paysafecard, size en yakın Paysafecard bayiisinden satın alabileceğiniz ve satın aldığınız karttaki miktarı Fonmoney'de kontör alışverişinde kullanabileceğiniz bir sanal paradır. Size en yakın Paysafecard satış noktasını bulduktan sonra, satış noktasına giderek, 10, 20, 50 veya 100 TRY veya Euro değerindeki PIN numaralarından satın alabilirsiniz. Bu PIN numarasını kullanmak için yaşadığınız ülkeye bağlı olarak bir Paysafecard üyelik işlemi yapmış olmanız gerekebilir. Üyelik işleminden sonra satın almış olduğunu miktarları Paysafecard hesabınızda biriktirebilirsiniz ve örneğin yüklemiş olduğunuz 10 Euro'nun yalnızca 7 Euro'sunu kullandıysanız, geriye kalan 3 Euro'yu çöpe atmamış, ücretisiz üyelik işlemi sonucu edinmiş olduğunuz hesabınızda bir sonraki alışverişiniz için saklayabilirsiniz. 

Fonmoney'de kontör alışverişinizde Paysafecard kullanmak için önce kontör yükleme sayfasında kontör yüklemek istediğiniz numarayı girin. Bir sonraki adımda yüklemek istediğiniz kontör miktarını seçin. Ve bir sonraki adımda ödeme sayfasına gelmiş olacaksınız. Burada kredi kartı ile ödeme, Sofort Banking ile ödeme seçeneklerinin yanı sıra Paysafecard ile ödeme seçeneğini göreceksiniz. Paysafecard ile kontör yükleme için Paysafecard ile ödeme seçimini yapın ve Paysafecard'ın sayfasına bağlanın. Bu sayfada sizden kullanıcı adı ve kullanıcı şifresi istenecektir. Yukarıda bahsettiğimiz üyelik işlemini alışveriş öncesinde yaparsanız, ödeme sırasında kullanıcı adı ve şifreniz hazır bulunmuş olur. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra ödeme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ve kontörünüz anında cebinizde! 

Ödeme veya yükleme ile ilgili bir problem yaşamanız halinde Müşteri Hizmetleri'mize danışabilirsiniz. Size en kısa zamanda yardımcı olacaklardır. Kontörlerinize güzel günlerde kullanmanız dileğiyle. 

Finansal hizmet Mi Envío Entidad de Pago, S.L., bir Transpaygo Limited yan kuruluşu, tarafından sağlanmaktadır. kayıtlı ofisi Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1. kat (08003 - Barselona) adresindedir. Mi Envío, İspanya Merkez Bankası'nda 6926 referans numarası ile kayıtlı bir yetkili finans kurumu.

Teknik servis, Alser Strasse'de bulunan Fonmoney GmbH tarafından sağlanmaktadır. 21/6, 1080 Viyana, Avusturya.