Fonmoney -

Okula başlayan gençlere kontör lazım

Türkiye’de okullar bu pazartesi açıldı. Okula başlayan yeğeninize, kuzeninize, öğretmen tanıdıklarınıza kontör hediye ederek onlara maddi ve manevi destek olabilirsiniz. Biliyorsunuz, gençlere, Anadolu’da öğretmenlik yapan emekçilerimize kontör gerekiyor. Peki nasıl göndereceksiniz? Hemen anlatalım:

Fonmoney’nin online alışveriş sayfasına girin. Ardından karşınıza çıkan kutucuğa yükleme yapmak istediğiniz telefon numarasını girin. Telefon numarasını girdikten sonra bir sonraki aşamada kontör miktarını girin. Kontör miktarını da girdikten sonra ödeme seçenekleri ekranına gelin. Kredi kartı, Sofort Banking veya Paysafecard ile ödeme yapabilirsiniz. Ödeme gerçekleştikten sonra yüklediğiniz kontör miktarı anında alıcıya ulaşacaktır.

Okullar işin bahanesi, sevdiklerimize maddi manevi destek olmak, onlarla hep iletişimde kalmak en önemlisi. Siz de Fonmoney’nin uygun fiyatlarından yararlanarak okula başlayan gençlere kontör gönderebilir, onları sevindirebilir, yeni eğitim öğretim yılında onlara moral verebilirsiniz.

Finansal hizmet Mi Envío Entidad de Pago, S.L., bir Transpaygo Limited yan kuruluşu, tarafından sağlanmaktadır. kayıtlı ofisi Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1. kat (08003 - Barselona) adresindedir. Mi Envío, İspanya Merkez Bankası'nda 6926 referans numarası ile kayıtlı bir yetkili finans kurumu.

Teknik servis, Alser Strasse'de bulunan Fonmoney GmbH tarafından sağlanmaktadır. 21/6, 1080 Viyana, Avusturya.