Fonmoney -

Müşterilerimiz bize güveniyor!

fb 8.11

 

⇒Fonmoney'den yeni "Türkiye'ye para transferi" hizmeti 

⇒ Almanya'dan Türkiye'ye para göndermek için şimdi tıklayın! 

Fonmoney güvenli mi? Bu soruyu sıkça cevaplıyoruz. Evet, Fonmoney sadece güvenli değil, dünyanın en güvenli online kontör yükleme hizmeti. Çünkü Fonmoney bir banka gibi çalışır. Online ödeme sırasında kullandığınız bilgiler FCA sertifikalı Fonmoney'de 3. kişilerden uluslararası düzeyde korunur. Fonmoney güveninize paradan daha çok önem verir. Bu yüzden kontörü yanlış numaraya yollamadıysanız, çıkacak herhangi bir sorunda eğer para iadesi talep ediyorsanız, paranız anında iade edilir. Kontör yüklenecek numarayı gir, kontör miktarını ve ödeme şeklini seç ve kontör cebinde bile. Dünyada ne kadar çok insanın Fonmoney kullanıp memnun kaldığını merak ediyorsanız, mutlaka tıklayın.

[email protected] adresinden 7 gün 24 saat müşteri hizmetlerimize ve teknik ekibimize ulaşabilirsiniz. Sorularınızı memnuniyetle cevaplayacaklar. 

Finansal hizmet Mi Envío Entidad de Pago, S.L., bir Transpaygo Limited yan kuruluşu, tarafından sağlanmaktadır. kayıtlı ofisi Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1. kat (08003 - Barselona) adresindedir. Mi Envío, İspanya Merkez Bankası'nda 6926 referans numarası ile kayıtlı bir yetkili finans kurumu.

Teknik servis, Alser Strasse'de bulunan Fonmoney GmbH tarafından sağlanmaktadır. 21/6, 1080 Viyana, Avusturya.