Fonmoney -

HooYu-Fonmoney işbirliği ile para transferi yapmak şimdi çok daha güvenli

T0YCSVPa

⇒Fonmoney'den yeni "Türkiye'ye para transferi" hizmeti 

⇒ Almanya'dan Türkiye'ye para göndermek için şimdi tıklayın! 

Fonmoney, Türkiye’ye para transferi yapmak, sevdiklerine para göndermek isteyenler için hazırladığı para transferi hizmetini sonunda kullancılarıyla buluşturuyor. Fonmoney için güvenlik, kullanım kolaylığı ve uygun ücretler kontör yükleme hizmetinde olduğu gibi para transferi hizmetinde de büyük önem taşıyor. En küçüğünden en büyüğüne tüm para işlemlerinin güvenliğini sağlamak ve dolandırıcılık vakaları ile başa çıkmak en önemli görevimiz. Para transferi işlemlerinin güvenliğini sağlarken en önemli yardımcılarımızdan biri de HooYu olacak.

Fonmoney ile yapılan para transferi işlemlerinde hem sizin, hem de Fonmoney’nin para havale sisteminin güvenliği için kimlik onayı işlemi yapılması gerekmekte. 13 Ekim 2016 tarihi itibariyle HooYu işe başlattığımız işbirliği sayesinde müşterilerimizin kimlik onayı işlemleri çok daha güvenli ve çok daha hızlı bir şekilde yapılabilecek.

HooYu ile kimlik onayı işlemi nasıl yapılır?  

Internet kullanıcılarının kimlik analizini internetteki faaliyetlerini göz önünde bulundurarak gerçekleştiren HooYu, hem Fonmoney’deki para alışverişlerinin bir banka güvenliğinde gerçekleştirilmesini, hem de sizin güvenliğinizi sağlıyor.

Fonmoney ile para gönderirken önce sisteme giriş yapmanız gerekiyor. Eğer Fonmoney üyesi değilseniz buradan üye olabilirsiniz. İşleminize başlamadan önce hesabınıza giriş yapın ve işlemlerinizi hesabınız açıkken devam ettirin. Fonmoney'de hesabınız olması yenilik ve promosyonlardan ilk önce sizin haberiniz olmasını ve hesap geçmişinize dilediğiniz an ulaşabilmenizi de sağlar. Para transferi yapacağınız miktarı seçin ve bir sonraki sayfada IBAN numarasını girin ve alıcının ismini ve soyadını IBAN numarasını kullandığınız kartın üzerinde yazdığı şekliyle girin. Paranız alıcıya doğru yola çıkmadan önce son bir işlem daha kalıyor. Bu işlemi Fonmoney para transfer sisteminin email veya telefonunuza otomatik olarak göndereceği HooYu linki üzerinden yapabilirsiniz.

Bir başka deyişle, HooYu kimlik onay sistemi Fonmoney’in para transfer işlemi içine entegre edilmiş durumdadır. Kimlik onay işlemini yapmak için size gönderilen, size özel linke tıklamanız yeterli olacaktır.

Bu linkte 3 adımda gerçekleştirebileceğiniz bir kimlik onay sistemi karşınıza çıkacak.

  • Birinci adımda ehliyet, pasapor vb. herhangi bir kimlik kartını yüklemeniz,
  • ikinci adımda HooYu Selfie sistemini kullanarak bir fotoğrafınızı çekmeniz ve
  • üçüncü adımda Facebook veya Google gibi bir sosyal medya hesabınızın bağlantısını paylaşmanız gerekecek. Böylece sizin siz olduğunuzdan ve kartınızın bir başkası tarafından kullanılmadığından emin olacağız. HooYu, Fonmoney'nin  kişisel bilgilerinizi ve hesap bilgilerinizi üçüncü kişilerden korumak için aldığı geniş önemlerden yalnızca bir tanesidir.  Bu işlem hesabınızın başkaları tarafından kullanılmasını imkansızlaştırır. 

HooYu - Fonmoney işbirliği geniş yankı buldu

Sizlere internet alışverişlerinde ve özellikle para transferi alanında kimlik onayının en güvenli ve en kolay kullanımlı sistemini sunmaktan gurur duyuyoruz. Fonmoney’nin HooYu ile yaptığı işbirliği uluslararası medyada da geniş yankı buldu. MobileIDWorld, Fonmoney ile para transferinin ne kadar hızlı gerçekleştirilebildiğine vurgu yaparken, Biometricupdate.com dijital çağda HooYu gibi bir sistem ile kimlik onayının ne kadar güvenli olabileceğinin altını çizdi. The Paypers, FinTech Finance ve Planetbiotmetrics de Fonmoney ve HooYu'nun müşteri kimlik onay işlemi konusunda yaptığı bu başarılı işbirliği hakkında haber yapan uluslararası sayfalar arasında yer aldı. 

Siz de Türkiye'ye yapacağınız para transferi işlemlerini Fonmoney ile gerçekleştirerek dünyanın en güvenli, kullanımı en kolay para transferi hizmetini deneyimleyebilirsiniz. HooYu ile kimlik onayı ilk bakışta karışık gibi gözükse de, bu işlemi yalnızca bir kez yaparak hem kendinizi ve banka hesaplarınızı, hem de Fonmoney'i dolandırıcılık tehlikesinden koruyabilirsiniz. Dilek ve şikayetlerinizi bize her zaman [email protected] adresinden ulaştırabilirsiniz. Sizin düşünceleriniz bizim için çok değerli! 

Sevdiklerinize para transferini hep iyi günlerde ve Fonmoney ile hep güvende yapmanız dileğiyle!

Finansal hizmet Mi Envío Entidad de Pago, S.L., bir Transpaygo Limited yan kuruluşu, tarafından sağlanmaktadır. kayıtlı ofisi Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1. kat (08003 - Barselona) adresindedir. Mi Envío, İspanya Merkez Bankası'nda 6926 referans numarası ile kayıtlı bir yetkili finans kurumu.

Teknik servis, Alser Strasse'de bulunan Fonmoney GmbH tarafından sağlanmaktadır. 21/6, 1080 Viyana, Avusturya.