Fonmoney -

Hollanda’dan Türkiye’deki Avea hatta güvenli bir şekilde nasıl kontör yüklerim?

⇒Fonmoney'den yeni "Türkiye'ye para transferi" hizmeti 

⇒ Almanya'dan Türkiye'ye para göndermek için şimdi tıklayın! 

Merhaba Sevgili Fonmoney Takipçileri,

Bundan böyle blog yazılarımızda sizlerden gelen soruları cevaplamaya çalışacağız. Bildiğiniz gibi okullar kapanıyor ve yurt dışında yaşayan bizler ülkemize dönmeye başlıyoruz. Önümüz malum Ramazan Bayramı. Sevdikleriyle kavuşamayacak olanlar yine de onlarla telefon ve internet vasıtasıyla iletişimde kalacaklar. Türkiye’de izin yapabilecek olanlar ise her halükarda bir Türkiye hattına ihtiyaç duyacaklar. Her sene yeni hat almaktan bıkanlar elbette var. O zaman tekrar yukardaki sorumuza geri dönelim:

Baştaki sorumuzun cevabı şu şekilde: Fonmoney sayfasına girin ve Türk Bayrağı’nın üstünü tıklayın. Karşınıza açılan pencerede hemen karşınıza çıkacak olan, yükleme yapmak istediğiniz numarayı yazmanız için ayrılmış boşluğa kontör yüklemek istediğiniz Avea operatörüne ait numarayı yazın. Bir adım ilerleyin ve yüklemek istediğiniz kontör miktarını girin ve bir adım daha ilerleyip ödeme ekranına gelin. Bildiğiniz gibi Fonmoney kredi kartı, Paysafecard veya banka kartı ile hemen havale seçenekleri ile ödeme imkanları sunuyor. Ödeme gerçekleştiğinde, kontör yüklenen kişiye kendi operatöründen bir mesaj gelir.

İşte bu kadar! Diyelim ki, Hollanda’da yaşıyorsunuz ve Avea hattı olan bir akrabanıza, tanıdığınıza veya sevdiğinize kontör yani TL göndermek istiyorsunuz. Yukarıdaki işlemi uygulayın. Diyelim ki bir önceki Türkiye seyahatinizde Avea faturasız hat aldınız ve hattınızın kapanmasını istemiyor veya Türkiye’ye ayak bastığınızda akrabalarınızı, sevdiklerinizi arayabilecek kontöre sahip olmak istiyorsunuz. Hiç vakit kaybetmeden yukarıdaki güvenli işlemi kullanarak kontör yükleyin.

Aynı işlemi Vodafone ve Turkcell operatörlerine ait telefon numaraları için de uygulayabilirsiniz. En güvenilir, en hızlı ve kayıt olmadan kontör yüklemenin tek adresi: Fonmoney! Herkese güzel günler dileriz.

Finansal hizmet Mi Envío Entidad de Pago, S.L., bir Transpaygo Limited yan kuruluşu, tarafından sağlanmaktadır. kayıtlı ofisi Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1. kat (08003 - Barselona) adresindedir. Mi Envío, İspanya Merkez Bankası'nda 6926 referans numarası ile kayıtlı bir yetkili finans kurumu.

Teknik servis, Alser Strasse'de bulunan Fonmoney GmbH tarafından sağlanmaktadır. 21/6, 1080 Viyana, Avusturya.